Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól aludhat NEM a kiságyb...

Mikortól aludhat NEM a kiságyban? Milyen ágyon aludjon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem korra gondolok, hanem érettségre, mozgástudásra, nagyságra.

11 hós fiam 77 cm, a legalacsonyabb állásban van az ágya, de már eléggé ki tud hajolni, kicsit fel is tudja magát húzni és attól félek, hogy kieshet. Éjjel 1*-2* mindig felkel és sírva vár az ágy végénél. Ha mellettem alszik (a szobájában van egy kihúzhatós kanapé) sokat mászkál álmában. Le tud mászni, de félkómásan tuti leesne, ha nem lennék ott.

Másnál volt ilyen helyzet? Hogy oldottátok meg? Másik szobában alszik.


2009. okt. 8. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
13 hónapos a lányom már elgondolkoztam rajta, sőt már ki is néztem az ágyat amire lecseréljük hamarosan a rácsos ágyat.Már kínlódás neki az ágyában aludni nappal még elmegy de éjszaka össze vissza üti magát ahogy forog!Mi olyan kis kanapét néztünk neki amit szét lehet hajtani és mintha szivacs lenne nem tud leesni róla csak legurul és akkor sem üti meg magát ,még én is oda tudok bújni mellé!
2009. okt. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudnál képet belinkelni?
2009. okt. 8. 10:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a második szülinapja előtt költöztünk új lakásba, és oda már rendes ágyat vettünk neki. Fenyő ágy, több méretre szerelhető össze, és van oldalmagasítója. Hála, ő nagyon jó alvó volt, szeretett a kiságyában is aludni, és az új ágy is bejött neki.
2009. okt. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok íme a kép:

[link]

2009. okt. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. okt. 13. 09:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!