Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák! Nektek mi a...

Kedves Anyukák! Nektek mi a véleményetek a borostyánláncról?

Figyelt kérdés
Mi már 1 évesek vagyunk, csak 2 fogunk van még, de azzal is irtóra megszenvedtünk, már elég sok kenceficét és teát kipróbáltunk, de reménytelen a dolog.Nyálzik a babánk, sír, nyűgös, rosszkedvű, étvágytalan és nem alszik, egyszóval szenved szegény.Megoldást jelenthet a lánc?Már nem tudnánk mást kipróbálni....Hol vettétek/rendeltétek a láncot?Bevált?Biztonságos, éjjel is hordjátok?Csak az rakható fel a nyakába a babának, ami szemenként csomózott, vagy a nem csomózott fazont sem bírja széttépni, vagy megenni?Köszönöm szépen a tanácsokat!Szép napot minden édesanyának és babának!!
2009. okt. 8. 07:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia

Én szkeptikus voltam, nem is vettem a lányomnak. Aztán anyóstól kapott egyet a féléves fordulóra (szemenként csomózott), és hogy ne sértsük meg, rátettük párszor hogy lássa.

Észrevettem hogy ilyenkor nyugodtabb, jobbakat alszik, így elkezdtem otthon is tesztelni, és be kellett lássam, hogy vagy nagyon nagy véletlen, vagy tényleg emiatt- nem tudom - de olyankor nem volt éjszakai ébredés, nyűglődés az elalvással stb.

Aztán kb 9-10 hós kora körül elkezdte feszegetni és piszkálni a láncot, túl sokat foglakozott vele, ezért inkább nem adtam rá többé.


Amúgy mi fürdéshez mindig levettük (állítólag nem jó, ha bekrémeződik/olajozódik) és esti öltözésnél meg újra fel.

2009. okt. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is vettem a keresztfiamnak, a húgom szerint nagyon, nagyon jó!! Nyugodtabb a kicsi, jobban alszik mióta használják:) A testvérem a bokájára rakja a kicsinek és fürcsinél ő is leveszi.

Nem tudom, hogy tényleg a lánc az oka, de a úgom "áldja " a nevemet, hogy megvettem.

Én az interneten rendeltem meg. Beütöttem, hogy borostyánlánc és így találtam meg.

Remélem nektek is használni fog. Minden jót Nektek:)

2009. okt. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szia,én távolságtartó vagyok vele,irigyen olvasom,hogy milyen jótékony hatásai vannak,ennek ellenére nem merek veni és felrakni neki.féltem,hogy beakad,hogy piszkálja,hogy balesete lesz belőle,meg azt se tudom hol rendeljem meg,hogy ne gagyit kapjak,mert biztos van belőlük hamisítvány is,ahoz meg drága,hogy csak sima köveket vegyek,vagy műanyagot,szóval én még nem vettem.de nyitott vagyok és várom,hogy valaki meggyözzön,hogy nem kell félnem.
2009. okt. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2 hónapos kora óta hordja kislányom. Nem tudom, hogy ez segít-e, de inkább nem akarom tudni, mi lenne, ha nem lenne. Csak fürdéshez vesszük le, amúgy nem piszkálja, hozzá sem nyúl, ha a nyakában van. Most 8 hónapos. Két fogunk van már, viszont fogzás miatt még soha nem keltem hozzá éjszaka. Nagyon jó alvó a manóm. 10-11 órákat alszik éjszaka egy pisszenés nélkül.

www.borostyanlanc.hu

2009. okt. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én fiamon 4 hónapos kora óta rajta volt, aztán 5 hónaposan kijött az első két foga és a következő 1,5 hónapban még négy. Sajnos nekünk nem vált be, ő éjszaka óránként ébredt és sírt fel! Pedig én nagyon nagyon hittem benne! El is vittem egy ilyen köves boltba, hogy nézzék már meg nem e valami vacakot sóztak rám (interneten rendeltem). Azt mondta a hölgy, hogy valódi borostyánból készült. Ez olyan mint a homeopátia, 10-ből két gyereknek nem használ! Hát mi sajnos beleestünk! :(
2009. okt. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nekünk sem használt:(((De próbáld ki nyugodtan.Éjjel-nappal rajta van(volt9most vettem le egy pár napra,mert elkezdet húzgálni.Majd vissza teszem neki.Attól,hogy nem használ,igazán szép a nyakában:)
2009. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép, és semmi több...
2009. okt. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia nekünk is van lánc,hát szép...de valószínű tényleg ennyi:)

én a chamomilla D12-re esküszöm!!!

2009. okt. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves anyukák!


Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat, megvettük a láncot tegnap, este 12.5 órát aludt egyvégtében az esti 5x-i felkelés helyett, még 1 nap után persze nem bizti, hogy a lánctól, de nagyon bízom benne!Talán ma is jól alszunk majd, ha nem is lesz jó, attól még csinos darab:-)

2009. okt. 8. 13:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!