Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha 16. hónapos kisfiam...

Baj, ha 16. hónapos kisfiam mellettem alszik? Hogyan tudnám leszoktatni róla?

Figyelt kérdés
Van mikor nagyon szépen alszik a a saját kiságyában, de kb. 1 hete, megébred minden este, és utánna már csak mellettem hajlandó tovább aludni! Ott viszont alszik reggelig!
2009. okt. 8. 00:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
31%
Na jó, tudjátok mikor fog itt mégegyszer valaki jószándékkal válaszolni, ha az a hála, hogy az idióta szuper-mutter-p*csák erre meg lehúzzák a válaszát, csak mert képtelenek elfogadni mások véleményét a beszűkült agyukkal. Van egy szint, amit bizonyos nők akkor érnek el, ha gyerekük lesz, és meg is maradnak azon az igen alacsony szinten. Nos ez igen jól megfigyelhető ezen az oldalon. Az anyucik többsége itt akkora birka, hogy már szinte hangosan béget.
2009. okt. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Most mi a gond ? Úgy látom itt mindenki le lett pontozva nem csak te.De azért nemm kellene lebirkázni senkit.
2009. okt. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kellene így felháborodni?! Én feltettem egy számomra fontos kérdést, érkeztek rá válaszok, vélemélnyek, nyilván nem lehet mindenkinek ugyanaz! Lehet, hogy vannak egyesek akik lepontozzák a válaszaitokat, mert neki éppen nem tetszik, de én a véleményeket gyűjtöm és várom továbbra is! Köszi!
2009. okt. 10. 20:55
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én nagy fiam 16 éves a pici 16 hós.A nagy is sokat és sokáig aludt velem ,(akkor váltunk az első férjemmel).Már majdnem első osztályos volt amikor a saját ágyában aludt el,és ott is maradt.A pici teljesen változó,valamikor hetekig a saját ágyában alszik egészen reggelig,máskor (mint most)pedig sír,hogy jön mellém.Szerintem ilyenkor a fogzás(vagy valami más)megzavarja az alvását,és mivel ő cicizik még kéri a tejcsit,ez megnyugtatja és alszik tovább.Én nem aggódok emiatt,mert ez nálunk nem rendszeres.De állítólag le lehet szoktatni a gyereket erről,úgy hogy ilyenkor felveszed-leteszed simogatod beszélsz,énekelsz hozzá.Lehet,hogy néhány éjszakát igénybe fog venni,de kitartónak kell lenni.Mondjuk én képtelen lennék rá.
2009. okt. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

[link]


Úgy gondolom ezt érdemes elolvasni.18 hó körűl újra jelentkezik a szeparációs szorongás.Lehet pont most nem kéne leszoktatni.

2009. okt. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
75%
7 hós a kislányom és elejétől külön szobában és ágyban alszik,eddig egyszer próbáltam még nagyon az elején odavinni magunk közé és nemrégen volt egy nagyon nyugtalan betegséget megelőző éjszakánk akkor is odavittem de nem aludt nyugodtan ő sem mi sem.Úgy gondoltam na most fog ideszokni de nem viszont ha lesz még gond éjjel minden további nélkül odaveszem.De talán tényleg szokás kérdése mert mi a nagyágyat reggelente meg napközben összebújásra és játékra használjuk így tudja reggel kicsit összebújik velünk nappal meg játszunk ott és éjszaka mindenki a saját ágyában alszik.Én ismerek 18!!évest aki még mindig nem a külön szobájában alszik.Szerintem lehet szeretni akkor is ha nem velünk alszik.Hát leszoktatni?Az már nehezebb kérdés.Rituális elaltatás van nálunk amit ha éjszaka felsír is alkalmazok s ott vagyok legtöbbször míg el nem alszik kicsit hagyni kell de én sem bírnám sokáig ha sír.
2009. okt. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha a 18 éves nem alszik külön szobába az már nem az együttalvás miatt van.
2009. okt. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja száműztem a rácsos kiságyat, mert csak az állando kínlodás volt vele. Azota 14 honapos lánykám egy matracon alszik a füldön velünk egy szobában, néha éjjel átmászik, néha ott marad, néha meg visszaviszem a sajátjába. Nyugodtabbak az éjszakák.
2009. okt. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ennyi idős a fiam, és ugyanígy csinálja, de nem akarom, hogy szenvedjen, áthozom magamhoz. Mivel nem is minden éjszaka csinálja, nem hinném, hogy hozzászokik.

Amúgy én már 26 éves vagyok, de én még mindig érzem a lelki törést, hogy nem aludhattam anyám mellett....

2009. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Már mástól is hallottam, hogy lehet, hogy a kisfiamat a rácsok zavarják a kiságyban, azért nem akar ott aludni, próbáljam ki anélkül, és ha úgy alszik, akkor nála eddig tartott a kiságyas időszak! Én azthittem ez egy kicsit korai, de megnyugtattak, hogy másnál is van ez így, lecserélték a babaágyat, kis heverőre és azóta nyugodtak az éjszakák! Lehet, hogy megérne egy próbát?! :)
2009. okt. 20. 00:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!