Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van rajtam kívül valaki, aki...

Van rajtam kívül valaki, aki a babája, kisgyereke nélkül nemigen tudott még kimozdulni úgy, hogy ki is tudjon kapcsolódni egy kicsit?

Figyelt kérdés
például azért mert nincs semmi segítsége,vagy mint az én esetemben is csak szopik a babám és mindenhova együtt megyünk(13 hónapos),ami azt jelenti,hogy szinte állandóan együtt vagyunk.
2009. okt. 7. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
16 hónapos a fiam, velem van mindig:) nincs segítségem.
2009. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják negyedik trimeszternek. Vannak akik rugalmasan tudják kezelni ezt a szitut. A lefejt tejet más adja oda a babának cumisüvegből, ill. ilyenkor tápszert kap. Lehet ezzel egyet nem érteni, de az biztos, hogy az Anya is ember és ennek megfelelően vannak igényei.
2009. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén zenész! 7 hónapos a fiam, 2-3 óránként szopik. A fagyasztott tejet nem fogadja el, így jön mindig velem.
2009. okt. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Fagyasztott tejet ő sem fogad el.Ha még pici lenne nem is lenne bajom ezzel,de már elmúlt 1 éves és még csak csipeget,de csak szopni akar.A városba ha be szeretnék menni pár órára az egyedül nem megy,mert az út oda-vissza egy jó óra.Néha irigylem ilyenkor azt aki tápszerrel etet,mert mennyivel egyszerűbb,kiszámíthatóbb.

ne értsétek félre,imádom a fiamat,de néha jó lenne úgy elmenni mondjuk bevásárolni,hogy közben ne stresszeljek,mert ő már nyűglődik stb.

2009. okt. 7. 21:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok, meg lehet ezt oldani: felkel, megeteted és irány csavarogni. aztán ha éhes, akkor kocsiban megszoptatod pl. szóval én is viszem a fiamat mindehová, nekem is én neki is ez a temészetes. mikor elfárad, akkor hazamegyünk, de 1 13 hónapos baba már nem olyan kicsi, 5 órát simán elvannak ébren.

a fiam 16 hónapos, tök szeret velem vásárolni pl:)

2009. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
persze együtt azért eljárunk ide-oda,de elég sokat stesszelek ilyenkor.Bírja e az utat az autóban amíg én bevezetek,mert van olyan,hogy sír ha egyedül van hátul,akaratos,hisztizik,esik-kel stb.Azért szeretnék egy pár órára kikapcsolni.Ti mit csináltok annak az érdekében,hogy feltöltődjetek?
2009. okt. 7. 22:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam, de szintén azért mert nincs segítségem, nem is volt. Nekem se itta meg a lefejt tejet meg úgy semmit se anyatejen kívül,így már csecsemő korában kialakult ez hogy nem hagyhatom ott senkire (még ha lenne is jelentkező)

Most 2 éves a fiam, egyszer váltunk el egymástól, mert fogászatra kellett mennem.

Én egyszerüen beletörödtem a sorsomba, most ez hülyén hangzik, de semmi értelme vágyakozni olyan dolog után, amit nem érhetek el momentán.

A bevásárlás és minden hivatalos ügyintézés egy stressz, de megtanultam örülni a kis dolgoknak is, ha épp nem nyűgösködik, nem sír stb.

Nekem az a kikapcsolódás, hogy mikor alszik akkor tornázok, vagy beülök a kádba egy könyvvel illetve ha este itthon van az apja akkor filmet nézünk vagy ilyesmi.

Nem tudom másképp megoldani.

Ja és persze ha véletlen sikerül is elszabadulnom vhogy akkor meg ÉN érzem rosszul magam nélküle, furcsa dolog ez :))

2009. okt. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A lányom 1 éves, 11 hónapig szopott, és mi sem jutunk el sehova kikapcsolódni, csak vele.

Pedig már olyan jó lenne elmenni egy moziba, v vacsizni.

Majd egyszer.

2009. okt. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!