Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hónaposan már jöhet a...

Két hónaposan már jöhet a fogacskája a babánknak?

Figyelt kérdés
Elkezdett nyálazni és non-stop gyúrja a szajacskájába a kis kezeit.
2008. jún. 19. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem hinném, hogy a foga lenne (bár a növekedés elindult, de kibújni még biztos nem fog). Lehet, hogy felfedezte a kezeit és játszik velük. Az én kislányom is ezt csinálja már kb 2 hónapos kora óta és még sehol semmi, pedig már 4 hónapos.
2008. jún. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azok valószínűleg még csak a fogcsírák. Nekünk is ez volt és van. Az én babám holnap lesz 5 hónapos.
2008. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom vasárnap lesz 8 hetes és pár napja hajszálra ugyanezt műveli. Avédőnő szerint felfedezte a kezét és rájött, hogy ha nincs kéznél a cici ez is megteszi. :-)).
2008. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is nyálaztunk már akkor, 3 és fél hónaposan ki is jött alul 2 fogacska, de ez elég korainak számít.
2008. jún. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én babám is ezt csinálja.Most 8 hetes.Egyébként anyám kollégájának a gyerekének 3 hónapos korára kibújt alul 2 foga.Szóval minden lehetséges...
2008. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2 hónapos és kb.1-2 hete buborékokat fúly meg állandóan bentvan a kisökle a szájában,azt olvastam képződik a foga,de lehet csak 6 hós korára bújik ki.
2008. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!