Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyenek (főképp minőségben)...

Milyenek (főképp minőségben) a Stokke babakocsik?

Figyelt kérdés

28. hétben lévő kismama vagyok. Ma este megyünk a férjemmel a Brendonba babakocsit venni, kinéztünk egyet már ami nekem nagyon tetszik, itt a linkje: [link] (másold be a keresődbe)

Van valakinek Stokke babakocsi téren tapasztalata?

Nekem nagyon tetszik, hogy kis helyen is elfér (pl. csomagtartó) Kertvárosban élünk és viszonylag sokat ingázunk a városban, ezáltal nagyon praktikus lenne. Az ára nem tudom, hogy mit takar... :-) Első gyermekemet várom, nagyban gondolkozom, abban bízom, hogy a tesójának is jó lesz! :-)


2009. okt. 7. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Azt takarja az amúgy szörnyen magas ára,amit a képen látsz!A kapcsolódó termékeken kívül!Azt meg kell venni hozzá!Nagyon jó az tuti ennyi pénzért,mi inkább a bölcső+kiságy+junior+szék kombinációt választottuk!Az egy kevéssel olcsóbb,de legalább 1000 féle képpen használható!Én még rosszat nem hallottam erről a kocsiról!Ha nektek tetszik akkor vegyétek meg!
2009. okt. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kapcsolódó termékek nem jelentik azt, hogy kötelező megvenni hozzá! Maximum ajánlott... (de még az se) Mondjuk talán még egy ugyanilyen márkájú-színű pelenkázó tatyóra ráveszem a férjem. :-)
2009. okt. 7. 17:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Múltkor már kérdeztek ezzel a kocsival kapcsolatban, volt egy youtubos link, amelyben bebizonyítják, hogy ezek a babák boldogabbak :)))))) a többi babánál.


http://www.youtube.com/watch?v=IbELBClXD34

2009. okt. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a videót, eléggé lényegre törő volt! :-)

Elég rég óta gyűjtögetünk a férjemmel egy külön számlára a leendő gyermekeinknek, összegyűlt már egy kisebb összeg, ezért merült fel az ötlet, hogy vegyünk egy ilyet. Tényleg vannak előnyei, ahogy a videó is mutatja... :-)

2009. okt. 7. 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon tetszett anno, de sajna 200 volt a plafon amit rászántunk, így ez nem lett. ha tetszik és megteheted akkor vedd meg nyugodtan, én jókat hallottam róla. Egy pár dolgot azért gondolj át vele kapcsolatban, nézd meg mekkora a mózes a többi babakocsi mózeséhez viszonyítva, sokáig belefér-e a baba, illetve hogy te fogod-e emelgetni a kocsit, teszem azt csomagtartóba vagy esetleg gyerekkel együtt lépcsón...nem túl könnyű kocsi. ha ezt is átgondoltad és még mindig megfelel akkor vágjatok bele, kicsit irígykedek.:-))
2009. okt. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Végül tegnap este megvettük a Brendonban. :-)

Sajnos nem volt készleten piros színben, volt zöld, fekete és kék... Megrendeltük, azt mondták, hogy kb. 2-3 hét múlva kihozzák házhoz. Viszont vettünk hozzá pelenkázó tatyót, azt természetesen el is hoztuk. Illetve vettünk még pár babaruhát is, egyszerűen nem tudok ellenállni, annyira aranyos rucik vannak... Ja, és kaptunk még egy törzsvásárlói kártyát is. :-)


Kocsiról annyit, hogy "kipróbáltam" egy zöldet, tologattam, elég masszívnak tűnik, olvastam már más fórumokon is, hogy sok anyuka attól tart, hogy nem elég labilis a kocsi, én ezt csak cáfolni tudom! (legalábbis idáig) Élőben még jobb mint a képen a kocsi! :-)


Mindenesetre nagyon várom már, hogy kiszállítsák! :-)

Köszönöm mindenkinek a segítséget, jókívánságokat!

Boldog babázást minden kisgyermekes anyukának!

Üdv: Réka

2009. okt. 8. 18:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!