Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babámat bölcsibe...

6 hónapos babámat bölcsibe kell adnom. Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Vigasztaljatok meg.. Nagyon sajnálom szegénykémet, de vissza kell mennem dolgozni.. nem így terveztük, de így alakult..
2009. okt. 7. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 16 hósan adtam bölcsibe. Volt egy csoporttársa, 6-7 hónapos. Amikor beszoktatósak voltunk és néhány napot én is a csoportban töltöttem, láttam, hogy nagyon jól bántak a picurral és jól érezte magát. Volt járóka, ahol napközben lehetett, benne nekivaló játékok, amit csak tisztításra vettek ki, a nagyobb gyerekek nem használták. Külön ételt főztek neki, a gondozónéni ölébe vette és úgy etette. Nagyon odafigyeltek rá. (egyébként az volt az aranyos, hogy a gyerekek is figyeltek, ha csak forgolódott álmában, már szóltak a gondozóknak :) )

Remélem a te picid is szeretni fogja.

2009. okt. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2009. okt. 8. 09:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!