Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire kell gondolnom, ha...

Mire kell gondolnom, ha kánikulai időben a 21 hetes kisbabámmal horgászni szeretnénk menni? Egyáltalán szabad elmenni egy ilyen kisbabával ilyen időben horgászni?

Figyelt kérdés
Most mennénk először hosszabb útra a kisbabámmal. Ahova megyünk, ott van árnyék, tudok szoptatni, viszek utazóágyat, folyadékot. A babámat 50-es faktoru krémmel fogom kenegetni, mert állítólag az UVB sugarak még árnyékban is érik az embert. Ugyanakkor aggaszt, hogy mégiscsak kánikula lesz. Szabad így elindulnunk, vagy nem tanácsos? Ha mégis megyünk van valami még, amire különösen oda kell figyelnünk? Egyébként a babám nagyon jó baba, néha van csak hiszti, de játékkal, odafigyeléssel, sok-sok szoptatással mindig helyreáll a rend.
2008. jún. 19. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
sok folyadék kell neki, még több árnyék, és amit montál krém. Ha a hőmérséklet az árnyékban is magas akkor nem tanácsos ilyen kicsit még ott sem szenvedtetni, mert gondolj bele, neki ez akkor nem öröm lesz, hanem kínlódás..vigyél egy hőmérőt és tartsd ott ahol a baba lesz, de nehogy elérje, ha sokat mutat indulj vele olyan helyre ahol be lehet menni házba vagy pihenőbe.., vagy ha ilyen nincs akkor haza.
2008. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem vinném, igaz már nem olyan pici baba, de a kánikula nem neki való. Ha nem tudtok elvonulni a legmelegebb órákban egy hűvösebb házikóba, akkor elég veszélyes vállalkozásnak tartom, mert árnyékban is lehet 30 fok. Ha mégis viszed, akkor figyelj a sok bogárra, szúnyogra, ami nyílt vizeknél elég gyakori, dokival lehet felíratni rázókeveréket, ha megcsípné valami.
2008. jún. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én családom is nagy horgászpárti.Én azt csináltam,hogy vittem bébi medencét,kannába elég jó meleg vízet és a kánikulában pancsoltunk.imádta és ahogy írtad sok folyadék árnyékos hely és még valami vegyél a gyógyszertárba pici babádnak kullancs,szúnyogírtót ez nagyon fontos.jó pihenést!
2008. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!