Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, mit vigyek?

Mit csináljak, mit vigyek?

Figyelt kérdés
Elutazunk 4 napra. Sok a holmi, kevés a hely. Hány cumisüveget vigyek? kisfiamnak csak napi 1x kell üvegből pótolni, este. Vigyek 3-4 üveget, vagy csak egyet és azt főzzem ki ott? De ott nincs "steril" lábos, ki tudja ki és mire használta előtte. Vagy a forraláskor ez nem számít.
2009. okt. 7. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden cumisüveges etetés után kifőzöd az üveget??komolyan??
2009. okt. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég 1 üveg, valóban felesleges minden etetés után kifőznöd az üveget. Hagyd fejlődni az immunrendszerét, elég csak elmosni az üveget. Én egy héten egyszer főztem ki, amikor pótolni kellet. Annyi, hogy külön mosogatószivacsot használtam neki.
2009. okt. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég 1 üveg. Én sem főzöm ki minden etetés után. Csak így tud fejlődni az immunrendszere. Egy héten egyszer beledobom a cuccait fertőtlenítőbe, amúgy csak mosogatom egy külön mosogatószivaccsal.
2009. okt. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eleg 1 cumisuveg, teljesen felesleges minden etetes utan kifertotleniteni. Mekkora a babad? Nezd meg az idojaras elorejelzest, es aszerint pakol melegebb ruhakat. De 4 napra nem kell 4 pulcsi, eleg 2 is. Legyen nalad eleg body, pelenka, kisnaci. Sokat utazom, az elejen nagyjabol haromszor annyi ruhat vittem. Most mar csak masfelszer annyit. :o) Hidd el, nem fog tubb rucit hordani,mint normal esetben.
2009. okt. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát érdekes...anyukám csak egyszer főzte ki a cumisüvegünket, mikor megvette...tök egészségesen nőttünk fel mind az 5en....
2009. okt. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vegyél fertőtlenítő folyadékot, de tök fölösleges minden nap kifőzni.

Sok cucc felesleges, pelenkát és egyéb dolgokat mindenhol lehet kapni.

2009. okt. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2009. okt. 7. 12:35
 8/8 A kérdező kommentje:

4 hónapos a fiam.

köszi még egyszer. Első baba, első utazás, első gondok. :)Majd belerázódom én is és lazábban veszem :)

2009. okt. 7. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!