Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megyünk Spanyolországba, nem...

Megyünk Spanyolországba, nem tudom, hogy bébiételt pelenkát egyebet vigyek, vagy ott is kapok mindent? (Tudom, hogy ott is vannak gyerekek csak nem tudom milyen termékek vannak)

Figyelt kérdés

Azt hallottam , hogy vizet ne forraljak mert hasmenése lehet az ottani víztől, hanem bébivizet itassak vele.

De hát én nem akarom elhinni, hogy mindent itthonról kell beszerezni.Ha valaki volt esetleg egy éves babával, légyszi írjátok le mi is volt kint mit evett a baba volt-e tőle valami baja.


2011. szept. 8. 11:21
 1/4 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Mi Spanyolban élünk. Ne hozz semmit, minden van itt is. :) Én babavizet szoktam venni, nem forralok vizet. Pelenka van bőven, jó mind. A Dodot márka ugyanaz mint a Libero otthon. Bébikaja is van bőven, itt is lehet kapni Hipp márkát, meg 100 másikat. :) Szóval ugyanaz mint otthon. Javaslom h nagy bevásárlóközpontba menjetek megvenni, mert ott van minden. Sok sikert! Ha kérdésed van írj nyugodtan.
2011. szept. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én csak annyit gondoltam, hogy 1-2 napra való bébikaja itthonról nem árt, mert ismeretlen a terep és addig is egyen a gyerek, mire eldöntöd, hogy az ottani márkák közül melyiket akarod megvenni. Amolyan biztosítékféle.
2011. szept. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi costa del solon voltunk a kisfiunkkal mar tobbszor ( 6 honaposan, 14 honaposan es jovobe ismet megyunk 2,5 evesen).

Tapszereket lehet kapni gyogyszertarakban meg szupermarketekben is: Van nekik

Milupa Aptamil 1-es es 2-es

Hero (ez a legolcsobb) (kek doboz ujszulotteknek, rozsaszin doboz 6+ honap es van egy probiotik formulas ami zold dobozos

Nestle tapszer (sokfajta) szinten van 1-es es 2-es

Umiron (ha jol emlekszem de lehet, hogy Viron) ugyan az a gyrtoja mint az angol Cow and Gate) tapszereknek es pepeknek. Ez csak gyogyszertarban kaphato, leglabbis ahol mi voltunk

Soya alapu tapszert szinten csak gyogyszertarban lehet venni.


Baba kajak:

Hero (helyi spanyol), Nestle es Hipp Bio.

Mi Angliaban elunk de nem ugyan olyanok mint itt. Sot tartalmaznak. Igaz a Spanyol gyerekek megsem hallnak meg so mergezesben, ugyhogy nem tudom ez mennyire jelent gondot nektek. Az en kisfiam gond nelkul megette. Volt amit szeretett volt amit kevesbe. Mas az izvilaguk az ottani hipp-es cuccoknak.

Pelusok es torlokendok:

Huggies – pont olyan mint itt Angliaban

Pampers – sokkal rosszabb a spanyol pampers (fogalmam sincs miert azt hittem egyhelyen gyartjak)

Johnsons dolgok pont olyanok mint Angliaban


Babviz van szupermarketekben Johnosns es Nestle. Nehogy ezt otthonrol cipeld. :)


Huuu nagyon jo Spanyuolorszagba. Mi imadjuk. De jooo neked elso valaszado!! :)

2011. szept. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a szuper válaszokat, sokat segítettetek.
2011. szept. 8. 13:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!