Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » PAMPERS Active Baby - mindenki...

PAMPERS Active Baby - mindenki aki hasznalta elegedett volt vele?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 09:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ém maximálisan meg vagyok vele elégedve.

A sok reklám meg nem azért van mert nem kelendő- akkor nem tudnák kifizetni...

2009. okt. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nem szidom, mert ki nem folyik a cucc, de rohadt büdös lesz benne minden. a párom a 16 hónap alatt sosem mondta, h érezne bármi szagot a fiamon. a múlt héten elment mellett a manó és megkérdezte apa, h milyen pelenkát vettem, mert iszonyat büdös... emellett piros pöttyös lett tőle a baba feneke, ami eddig 1 pelenkánál sem fordult elő. szóval annyi pénzt nem tud, mint amennyiért rásózzák a népre...
2009. okt. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Legalább 6 félét kipróbltam az olcsótól a drágáig de csak és kizárólag pampersz+törlő kendő,másfél éve .
2009. okt. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A fiam 16 hós,és mostanában már csak Pamperst használok(és Huggiest,azt a kezdetektől)Amíg kicsi volt a Pampersből minden kifolyt,utáltam.Most már egy szavam se lehet,még az éjszakát is kibírja,és még soha nem volt büdös.A törlőkendőjét a kezdetektől használom,és nagyon bevált.Én a Liberoban csalódtam,nem is veszek többet.
2009. okt. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekünk egyáltalán nem vált be, drága is, és a pisi is kifolyik belőle.
2009. okt. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én azért veszem mostanában, mert dm-es 25+15%-os kuponnal 40 ft alatt jön ki a maxi méret ára, amúgy fél év alatt semmi baleset, mert zselévé alakítja a pisit.

Tehát én elégedett vagyok vele

2009. okt. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!