Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » PAMPERS Active Baby - mindenki...

PAMPERS Active Baby - mindenki aki hasznalta elegedett volt vele?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 09:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint a pampers az egyik legrosszabb minőségű pelenka,és drága is.Nem véletlenül kell neki a tömérdek reklám.3 gyereket pelenkáztam,a legkisebbet még most is,én a liberóval vagyok a legelégedettebb,pedig vagy ezer félét kipróbáltam,de libero mindig van itthon.
2009. okt. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia!Amíg "kicsi" volt a lányom,addig szuper volt ez a pelus,de mikor elkezdett mocorogni,szinte mindig kifolyt belőle a pisi(ugyanis a derekán nincs gumírozás).Bár ő elég izgága,mindig égnek állnak a lábai,pörög,mint egy búgócsiga!

Azóta amit próbáltam és bevált:Libero,Huggies,lila Tescós.

Akcióban egyik sem volt drága,de meglepődtem,mert szinte mindegyik márkát veri a Tescós!!!(nem olyan durung vastag,mint a Libero,és jól tart a gumírozás).

Bocsi,hogy ilyen hosszú voltam!

Minden jót Neked!!

2009. okt. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Pampers pelusban büdös lesz a babám pisije, a törlőkendőjétől pedig kiütéses lesz. Ettől függetlenül nem szidom, mert valakinek baválik, ki kell próbálni. Nekünk a libero jön be.
2009. okt. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Igen,azthiszem ki fogjuk probalni.

Eddig a lila tescosat hasznaltuk ,elegedettek voltunk vele,de kulfoldon elek,es mar levaltottak zoldre.Ami dragabb,kevesebb van benne,es nem is olyan jo,mint a lila volt:(

2009. okt. 7. 09:43
 5/16 anonim ***** válasza:
A lányom születése óta a pampers pelust használjuk.Soha nem folyt ki belőle semmi,soha nem éreztem hogy büdös lenne...?!, én meg vagyok elégedve vele.Az active baby meg különösen jó mert gumis és nem zavarja a mozgásban.Szóval nekünk bejött.
2009. okt. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó.Ha meg bénán adtam rá akkor olyan mindegy volt milyen márka,kifolyt a Liberóból,Pampersből is egyaránt.
2009. okt. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
szerintem is jó! se pisi, se kaka nem folyt még ki belöle. Én szeretem.
2009. okt. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 13 hónapos, s eddig csak pampers-t használtunk. Nekünk nagyon bejött s soha semmi gond ne volt vele.
2009. okt. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az ACtive Baby szerintem jo, mert ugyan nem a hatan van gumirozas, hanem a 2 oldalan. Szerintem igy kenyelmesebb az izgo-mozgo babaknak. En eddig Huggies-t hasznaltam, de itt az dragabb (kulfoldon elek). Ejszakara hasznaljuk csak a Huggies Nature Fit (piros csomagolasu) pelust, mert abba tobb pipi fer, ami nalunk fontos, mert a fiam egy mini gejzir. Szoval en azt mondom probald ki, nalunk nagyon bevalt, de CSAK AZ ACTIVE BABY, mint Pampers.
2009. okt. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez vált be a legjobban. A Liberoból kifolyt pisi, kaki :-( A Huggies is jó, de az még drágább.
2009. okt. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!