Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miután szültetek, nem éreztéte...

Miután szültetek, nem éreztétek úgy, hogy Anyukátokat még jobban kell szeretni és tisztelni?

Figyelt kérdés
Mióta megszültem, úgy érzem, az Anyuhoz még inkább ragaszkodom, és még inkább tisztelem azért, amiért felnevelt minket. Ti is így vagytok ezzel?
2009. okt. 6. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bizony így! :) Pedig azt gondoltam előtte, hogy jobban szeretni és tisztelni már nem is lehetne. :)
2009. okt. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig is imádtam és tiszteltem, talán jobban már nem is lehet! :) De!! Nagyon sokszor eszembe jut, hogy úristen, ő mindezt már végigcsinálta, ráadásul két gyerekkel... Nekünk csak egy van, nem is tervezünk többet, és iszonyúan jó gyerek, de van olyan, hogy a nap végére mint a mosogatórongy, olyan vagyok.
2009. okt. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De! Addig a "kritikus kamaszok szemével" szemléltem, kételkedtem a szeretetében. Azóta nagyon felnézek rá, hogy értünk átélte ezt. Velem ráadásul úgy, hogy már tudta, mi vár rá.
2009. okt. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
De igen, csak én már sajnos nem tudom ezt neki elmondani... meghalt 10 éve. És ezért ez most még rosszabb. Lelkiismeret furdalásom is van amiért sokat veszekedtem vele.
2009. okt. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
NEKEM NEM JUTOTT ESZEMBE,MIVEL AHOGY TEHERBE ESTEM AZ VOLT A CÉLJA,HOGY A PÁROMAT ELKÜLDJEM VÉGLEG ÉS MAJD ÉN MEGYEK DOLGOZNI Ő MEG FELNEVELI A GYEREKEM.SAJNOS ILYEN SZÜLŐK IS VANNAK.
2009. okt. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó... sajnálom, hogy így érzel, hogy ezt tette veled! :( Kívánom, hogy te légy maradéktalanul boldog a gyerekeddel, aki érezzen majd úgy feléd, mint mi itt fent írtuk! :)
2009. okt. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen éreztem/érzem. És most értettem meg azt is, hogy Anyu miért sírt akkor ha kikaptam (hiszen nekem fájt), vagy ha rossz fát tettem a tűzre, és megszidott. Már értem! :-))
2009. okt. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Kedves 01:19. Én is sajnálom, hogy Neked ilyen Anyukád van. Próbáld most azt a szeretetet, amit ő nem adott meg, gyermekeddel pótolni. Az anyai szeretet az csodálatos, mindent elsöprő. Sajnos vannak kivételek is, mint írtad.

Azt tudom, hogy én ma biztos megölelem az Anyukámat! És mióta megszültem, minden nap erre vágyom. Talán belül úgy gondolom, kicsit ezzel is törlesztem az eddigi szeretetét!

Boldog babázást Nektek!

2009. okt. 7. 07:19
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, de nem is elsősorban maga a szülés miatt, hanem az a rengeteg küzdelem és gondoskodás és lemondás... most látja a z ember.
2009. okt. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

De igen, még jobban szeretem és tisztelem, mint előtte és már megértem, hogy amikor lázadó kamaszként azt mondtam neki, hogy gyűlölöm, miért sírta el magát.

Tényleg az a sok szeretet, lemondás, türelem (beteges baba voltam sajnos), azt úgy érzem, nem lehet, nem tudom meghálálni eléggé. Bár most egy unokával talán valamennyire sikerült. :)

2009. okt. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!