Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-4 hónapos babátok mennyit...

3-4 hónapos babátok mennyit alszik napközben, és mikor? Van már napirendjük?

Figyelt kérdés
Az én kislányom mióta az éjszakákat átalussza, nappal nem akar aludni. Sokszor még negyed órát sem. Mit tehetnék?
2009. okt. 6. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
az én lányom már 5 hónapos, az éjszakát nem alussza át, és napközben sem alszik sokat. összesen 1-2 órát azt is 2-3 részletben. napirend csak annyira van, hogy 7 körül fürdünk, utána vacsi, és alvás:) napközben olyan 10-11 körül alszik el egyszer, meg olyan 1-2 körül.
2009. okt. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmit sem tehetsz, hogy nappal is aludjon. Mi 4 és fél hónaposak vagyunk, 2 hónapos korától átalussza az éjszakát(este 8-tól, reggel 7-ig). De azóta nappal nem alszik, csak napi 3-4x 20-30perc és ennyi. Szia
2009. okt. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lassan már átalusszuk mi is. Az én kislányom 4hós és most kezdem szoktatni a déli alváshoz. Úgy csinálom,h lefekszem mellé,lecsukom a szemem,majd lassan Ő is csukja és vagy alszok vele,vagy megszököm. Az utóbbi gyakran nem jól sül el.
2009. okt. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!