Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még olyan anyuka, akinek...

Van még olyan anyuka, akinek a 15 hónapos kisfia 5-6 kanállal eszik csak ebédet? Ti mit tesztek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 18 hós lesz és ő is csak pár kanállal eszik,reggelire is csak pá falatot délután is csak pár falatot,szerintem a tea a ludas ő nagyon sokat iszik,éjszaka is.Arra várok mindig mikor lesz már jobb az étvágya.
2009. okt. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kevesebbet kell neki adni inni.Szerintem ez kevés.

Jól fejlödik a babád??

Hány cm,és hány kg??

2009. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is 15 hónapos a kisfiam, és pont így vagyunk sokszor, mint ti.

Nálunk biztosan az őrlőfogak a ludasak a dologban, mert amikor egyébként nyugodt, derűs napja van, szépen eszik is.

Én ráhagyom, másféle ételt nem kínálok neki, és a következő étkezésig innivalón kívül nem is kap mást.

Egyébként ő az ilyen hullámzó étkezés mellett is gyarapszik, bár a mérleg nem szakad le alatta:)

2009. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14 hos kislany anyukaja vagyok nekem is nagyon keveset eszik ebedre. a gyumolcsel meg a tejtermekekkel joghurt, sajt nincs gond de az ebed... par szem krumpli, borso, bab vagy repa a mi tanyerunkbol az ovebol csak par kanallal eszik ennyi az egesz es a kenyeret sem eszi meg. eddig vacsira tejpepet evett de most mar az se kell neki. remelem en is hogy majd javul a helyzet . ja szerencse meg szoptatom
2009. okt. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan lányom va de mostanába siralmas a helyzet. Beteg volt, aztán csak háztartási kekszet meg húst magában volt hajlandó enni, pedig előtte imádta a zöldséget, gyümölcsöt. aztán egy nap helyreállt, de pár napja megint nem hajlandó enni. Már az esti meg reggeli tápszerekkel is gond van. eddig is baj volt a súlyával, de nem aggódtam, mert szépen evett, de most már kezdek aggódni. Mondjuk az én lányom csak vizet kap, nem teázik, éjjel viszont sokat iszik, hajnalban óránként kel inni. Szerintem kinövik ezt, előbb utóbb minden gyerek elkezd enni normálisan, nem nagyon láttam még egészséges felnőttet szopizni vagy tápszer inni.:-) Csak türelem kell úgy gondolom.
2009. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!