Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van tényleg csöpögésmentes...

Van tényleg csöpögésmentes ivópohár?

Figyelt kérdés
Én már próbáltam több terméket is, de mindegyiknél úszik a lakás ha a gyerek kezében van. Már arra gondoltam hogy mivel leejtette többször is az üveget esetleg a sok hsználattól már ki kellen cserélni, de még csak pár hónapja használjuk.Ha tud valaki olyan poharat amit ha ráz a gyerek nem fröccsen ki az ital , vagy ha iszik akkor a szelepen sem folyik ki az kérem írja meg melyik is az. Próbáltam: Mam, Nuby és Avent varázsitatókat már.
2009. okt. 6. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Avent abszolút jó. Vagy rosszul rakod össze, vagy túl meleg vízzel, erős vegyszerrel mosogatod, attól deformálódhat. Az alkatrészeket pedig cserélni kell, ha már nem úgy működnek mint újonnan.
2009. okt. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most Avent sportvarázsitatót használunk, de ahhoz még itt Pápán nem találtam pót"fejet".Olvastam itt többen panaszkodtak hogy nekik is folyik . Kösz a választ:)
2009. okt. 6. 13:14
 3/3 anonim ***** válasza:
A Nuby is nagyon jó, nekünk az van.
2009. okt. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!