Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hisztek abban hogy a fiúk...

Hisztek abban hogy a fiúk lassabban érnek?

Figyelt kérdés
Ki tud hullani a hajam attól, hogy hisztisebb mert fiú, nehezebb vele mert fiú, lassabban fejlődik mert fiú....Annyit de annyit hallom ezt. A környezetemben csak ellenpéldák vannak. Hogy alakult ez így ki a köztudatban??
2009. okt. 6. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Ez nem hit kérdése, tényleg így van, és így is lesz még nagyon sokáig. Vígasztaljon a tudat, hogy amikor a 13 éves kislányok már kiszöknek diszkózni, a fiúk még jól elvannak az éppen aktuális gyűjteményükkel, játékukkal (PC vagy PlaySt...), vagy akármi mással... Akkor meg a lányos anyukáknak hullik majd a haja (mint nekem...)

Ne aggódj, fordul majd a kocka :)

2009. okt. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek ebben. Persze a későbbiekben valóban később érik egy fiú, de nem hiszem, hogy babakorban is így lenne.

Szerintem ez olyasmi régi tévhit, mint a csúcsos has -fiú, ég a gyomrod -nagyhajú a babád, stb.

Van az ismeretségi körben egy kisfiú, fél évesen felállt, elindult (persze kapaszkodva). Ismerek olyan kislányt, aki tök lusti. Ismerek hasfájós kislányt is, és több teljesen nyugodt kisfiút.

2009. okt. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kifelejtettem hogy babakorra gondolok inkább, 16 hós a fiam.
2009. okt. 6. 10:37
 4/6 anonim ***** válasza:
a fiam éretteb beszédben 20 hósan, mint a lányom volt. már legalább 40-es a szókincse, és mindent utánoz. hamarabb is felállt. egyedül jobban eljátstik, és nem szeret kézben aludni. tehát nálunk ez nem igaz. viszont sokkal rosszabb alvó éjjel.
2009. okt. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig ezt mondták, de rácáfolt a fiam. Ő most 10 hónapos. Már 3 hónapja feláll egyedül, kapaszkodva, 2 hónapja lépeget a bútorokba kapaszkodva, most már egyedül is megtesz 1-2lépést. Tud süti-süti-zni, tapsi-zni, megmutatja rajtam, hol a szemem, orrom, magán, hogy hol a buksija. Int pá-pá-t, felismeri a játékai, ha kérem mutassa meg, hol van a zsiráf például, rámutat. Ezekenkívűl még sokmindent megért, nem hinném hogy lassabban fejlődne, mint egy kislány, bár biztos van akinél igen, de nem hiszem, hogy ez nem függő lenne.
2009. okt. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A fiam 2 hónaposan végigaludta az éjszakát, a lányom most 7 hónapos, és még nem.

Fiamnál a fogzást észre sem vettük, a lányomnál... ajjaj :)

A fiam soha nem pakolászott, a lányom rettenetes :)

Fiam eljátszott sokáig egyedül, lányom kevesebb ideig.

Szóval... sorolhatnám még, de azt hiszem felesleges.

Én sem hiszek benne.

2009. okt. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!