Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet az hogy hat hetes...

Mitől lehet az hogy hat hetes babám a kiságyba és a babakocsiba is félre tartja a fejét?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 07:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!A lányom is jobban szerette az egyik oldalt kb.2és fél hónapos koráig.2 hónaposan elvittem hallásszűrésre (biztos ami biztos)de semmi gond nem volt vele.annyit tettem,hogy a játékait megpróbáltam a másik oldalra tenni,illetve a kevesebbet használt oldalon beszélni hozzá.Most már viszonylag egyformán "használja" mindkettőt.
2009. okt. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha van születés utáni percekről kép nézd meg. Valszeg most is arra fordítja a fejét, legalábbis én fiam is azt csinálta. Odabent úgy volt a feje...

Eljárás a fentebb leírt módon, nálunk is működött.

2009. okt. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk viszont kiderült hogy hipotón (izomtónus eloszlási zavara). Lehet, érdemes lenne megmutatni szakembernek, mi Dévény-tornára jártunk 9 hós koráig.
2009. okt. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy gyógytornász javasolt. Nincs komoly baj, ne ijedj meg, elfeküdte a fejét, de nézze meg egy szakember. Tornagyakorlatokat mutat, amiket ha csinálsz vele, visszaerősödik a nyakizom egyenletesen, és minden rendben lesz. Ha nem kezeled, akkor lehet, hogy lapos lesz egyik oldalt a feje. Ami szintén nem nagy gond, mert "kinövi", csak hát mégis...

Nekünk lapos lett, aztán tornáztatom azóta, mindenki megnyugtatott, hogy el fog múlni, de azért ezt jobb nem megvárni...

2009. okt. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!