Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is altatja magát így a...

Másnak is altatja magát így a babája?

Figyelt kérdés
Négykézláb hintázik,de olyan erősen billeg előre-hátra,hogy a mellkasa leérjen a matracra és egész ráül a sarkára.Tehát nem finom ringató mozdulatokat produkál,hanem szinte ugrál.
2009. okt. 5. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kisfiú vagy kislány? Az oviban ahol dolgozom van egy ovis kislány és hát...maszturbál alvás előtt. Nem tudni, hogy jött elö otthon nem zaklatták csak valahogy rájött, hogy ez neki jó. Gyermekkori maszturbáció. Nem azt mondom,hogy nálatok is ez van csak ez jutott eszembe erről. Bocsi.
2009. okt. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Fiú!De nem olyan jellegűek a mozdulatai.Csak azért furcsa,mert hallottam már,hogy hintázva elalszanak,de ő elég erősen hintázik,elfárad és lefekszik:)
2009. okt. 5. 20:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha neki így jó, örülj neki..)
2009. okt. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a hospitalizáció egyik formája.Talán nem érzi magát biztonságban,nem érzi a szeretetteljes légkört otthon...ezt neked kell őszintén átgondolnod.

Bocs,de ez van.

2009. okt. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, jaktálásnak hívják. Nem feltétlenül veled van baj, lehet, ő érzékenyebb, talán próbáld meg h kevesebb inger érje, én erre tudok gondolni.

Nem írtad, h mennyi idős. Nem volt mostanában valami nagy változás? Akár a szoptatás abbahagyása, vagy nagyinál pár nap, ilyesmi.

Én is csináltam kiskoromban, nálam egyértelműen csecsemőkori problémák miatt.

2009. okt. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát köszi a válaszokat,elég érdekesek.Megbeszélem a gyerekorvossal is. Hospitalizáció biztos hogy nem,velem van folyamatosan,szeretgetem ,babusgatom.A légkör is rendben-Ő a harmadik gyermek-imádjuk,a két nagy testvére is sokat szeretgeti.Szeparációs szorongást észrevettem nála,mindig fel is veszem,ha kapaszkodik rám és jön utánam.Igyekszem a látókörében maradni:)))

A jaktálásról meg azt tudom,hogy 1 éves korig normális,ha az után is megmarad,akkor igényel további lépéseket.Egyébként 10 hónapos,értelmes, mosolygós kis pasi.

2009. okt. 6. 08:33
 7/11 anonim ***** válasza:

A többiekkel ellentétben én nem gondolnám, hogy ez baj. Az én fiam 7 hónapos, ő is négykézláb hintázik, de úgy, hogy közben üti a fejét a kiságy rácsába. A Kismamák nagykönyve-ben azt írják, ez normális és gyakori.

Örüljünk inkább, hogy megtalálták a módját hogy egyedül elalszanak, és nem kell ringatni, szoptatni, dúdolni, stb. :-)

2009. okt. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szia!

Ha ez megnyugtat,akkor én is így altattam magam,babakoromtól pár éves koromig,hintáztattam magam ettől jól kifáradtam és elaludtam :)

2009. okt. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az en babam 7 honapos, es ugyanezt csinalja. En nem gondoltam, hogy ez baj. Nemreg kezdett el maszni es akkor kezdte ezt, azota csinalja elalvas elott is, amig le nem zuhan a feje es akkor alszik. Azt hiszem mostmar kezdek aggodni.
2009. okt. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszike!Hát engem is megijesztettek!Azért rákérdezek a dokinál.De nem gondoltam,hogy ez probléma is lehet:(
2009. okt. 6. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!