Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor érdemes előszőr babaúszá...

Mikor érdemes előszőr babaúszásra vinni a babát?

Figyelt kérdés
Tettszik e nekik és valójában ez mért jó nekik???Mi annak idején nem jártunk ilyenre mégis felnőttünk azért kérdezem.És mennyibe kerül egy ilyen óra vagy ezt rendszeresen kell csináltatni velük?
2008. jún. 18. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Én 9 hónaposan vittem először a lányomat,mondjuk Ő koraszülött volt és kellett.Nekünk nagyon bevált, eléggé le volt maradva a mozgásban.De egyébként is jó ha megtanulnak úszni szerintem.Ma két és fél éves, és még mindig járunk.Már behozta a lemaradását, de imádja a vizet.

Ahová mi járunk ott 1800 ft egy alkalom.

2008. jún. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyi kérdésed van a babaúszásról, kuksizd meg az eddigi babaúszás kérdéseket:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=baba%FAsz%E1..


Egyébként fél éves kora előtt érdemes még elvinni, mert ekkor még megvan a búvárreflexük, ami idővel elkopik, ha nem fejlesztik.

2008. jún. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 hónapos koról vihetd, attól függ hova mész, hogy mennyibe kerül. www.babauszas.hu
2008. jún. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek:)
2008. jún. 19. 12:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!