Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nem lehet a babakocsi...

Tényleg nem lehet a babakocsi sportrészét 6 hónapos kor alatt használni?

Figyelt kérdés

Nekem Bébé Confort Loola up van és a mózes részében utál lenni a babám, a hordozóban sem érzi már jól magát mióta be kell öltöztetni. Én is utálom mert alig birom már betuszkolni. A sportrészről elvileg azt irják hogy 6 hós alatt is lehet használni, de nem egyértelmű. Nagyon szeretném már használni, mert sokkal kényelmesebb a babának. Szerintem a hordozó is van annyira megdöntve mint a sport rész, sőt !! akkor mi a különbség?

3 hónapos a babám

Van aki használja 6 hós kor alatt? ű


2009. okt. 5. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi használjuk, kb 2 hete már, és most 4,5 hós a babám. Nekünk olyan sportrészünk van (Titi márka -ha esetleg mond valamit), aminek olyan a kialakítása teljesen mint a babahordozónak, csak nagyobb. A gerincét támasztja, és majdnem vízszintesig dönthető (nem teljesen),de nem terheli a gerincét, tehát a súly nagy része nem a fenekénél kelt nyomást hanem végig a hátán,és azt hiszem ez a lányeg. A lába pedig kicsit felfelé áll benne,gyakorlatilag egy "jól nyitott V alakban " van a baba.Ha így viszem le pár órát a héten nem hiszem hoyg baja lesz, adunk neki bőven lehetőséget otthon a gerinc és hátizom erősítésére.Ő sem szokott panaszkodni hoyg kényelmetlen. Az a lényeg hogy valamennyire hátra legyen döntve, ne kelljen ülie a babának.
2009. okt. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én hat hónapos korában tettem át a sportkocsiba, de az is teljesen dönthető. Nem tesz jót a kis gerincének, ezért nem ajánlott.
2009. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már felül egyedül is,átteheted,de szerintem korai.Mi kivártuk a 6 hót,de tényleg kínlódás a ruhák miatt.
2009. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekünk is a "Titi" van és mivel már utálta mert nem látot ki a mózseskosárból mi már 3,5h-san lecseréltük a sport részre mert kb anyira dönthető mint a hordozó.És megkérdeztem előte a védőnőt azt mondta csak akor ha 45 fokos szögbe lehet dönteni akor lehet csak használni
2009. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A miénket is majdnem vizszintesre lehet dönteni, de tényleg félek még belerakni, inkább várok még egy kicsit.
2009. okt. 7. 10:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!