Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 2 hónapos babát lehet...

Egy 2 hónapos babát lehet ölben "sétáltatni"?

Figyelt kérdés
Most volt 2 hónapos a napokban és nem szereti a babakocsit,szeret nézegetni.Néha kivenném,hogy ne sírással teljen a séta.Ha nem fúj a szél,foghatom ölben az utcán?
2009. okt. 5. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az időjárásnak megfelelően öltöztesd és mi lenne gond nyugodtan sétálhattok így is.
2009. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 hónapos kora óta sokat hordozom így, mert nagyon szereti. akkor már ügyesen tartotta a fejét, ha nekidönthette a mellkasomnak.

az enyém is utálj, ha nem lát semmit.

elvileg a kengurukat 2 hós kortól már lehet használni és ez hasonló testhelyzet.

szerintem vidd nyugodtan így.

2009. okt. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak ha hozzá szokik akkor lehet, hogy nem lesz el fekve később. Akkor aztán cipelheted az öledben egész nap.
2009. okt. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan viheted így, csak arra figyelj, hogy ne fújjon szembe neki a szél vagy ne süsse a szemét a nap. Az enyém ezeket nem szereti.

Viszont veszélyes, mert lehet, később egyáltalán nem lesz el a kocsiban.

Javasolnám, hogy próbáld meg máskor vinni sétálni, én pl. jóllakottan indulok el vele, amikor már közeleg az alvás, és így 1-1,5 óra séta nyugodtan telik, mert alszik a manókám, én meg tudok beszélgetni a másik anyukával.

2009. okt. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!