Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem hagyja magát elaltatni?

Miért nem hagyja magát elaltatni?

Figyelt kérdés
8.5 hós kisfiam 2 órán keresztül csak üvölt, mert olyan fáradt, és egyszerűen nem tudom elaltatni. Miért ? Mi történik? Segítsetek, kivagyok..
2009. okt. 5. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy altatásoddal egyszerűen ébren tartod?

Próbáld meg csak lerakni. Ott maradhatsz mellette, énekelgethetsz, simogathatod, vagy teljesen magára hagyod. Sok gyereknek terhes az "altatás" nem tudnak tóle rendesen elaludni, mert nem hagyják őket.

2009. okt. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet h nem úgy akar elaludni ahogyan te szeretnéd.

Ölben altatod?

Az én kislányom pl. ha nagyon fáradt, álmos nem szeret ölben lenni, úgy szeret elaludni ha lefekszem mellé az ágyba és összebújunk. Ha ölben van, sír.

2009. okt. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én babám se szereti ha ölben altatják,és azt se ha beszélnek hozzá,énekelnek neki,ilyenkor nem elalszik haenm éberen figyel.ő ilyen.én egyszerüen lerakom,hasrafordítom,cumi,alvónyuszi és kicsit megringatom a popsijánál,és már be is csukja a szemét.de az is lehet,hogy jön a foga és fáj neki,nyugodtan adj neki fájdalomcsillapítót,vagy viborcul kúpot,az segít az ellazlásban,vagy tebb be a kocsiba és rázd el ott a kis seggét ha ott jobb neki,bár nekem ez az utólsó mentsváram.
2009. okt. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is csinált ilyet 8 hós kora körül. Szerintem a szeparációs félelem miatt, fél az elalvástól: mi a férjemmel felváltva ringattuk váltogatva a pozíciókat, a legjobban az jött be amikor a hátát a mellkasomnak döntve kifelé fordítva ringattam. Aztán belefáradt és elaludt. Nem tudtam mást csinálni. Csinálta ezt néha, aztán abbamaradt. Ja és elkezdtem nyogodt hangon beszélni hozzá, attól lehiggadt annyira, hogy már könnyeb bealudt.
2009. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem írod, hogy mi az altatási módszeretek. Talán azért nem tud elaludni, mert már túl fáradt, esetleg próbáld hamarabb lefektetni vagy valami csendesebb játékot játszani vele alvás előtt, ne várd meg míg nyűgös lesz. Így elég nehéz tanácsot adni sajnos.
2009. okt. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!