Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól ehetik a babák a...

Mikortól ehetik a babák a rántott husinak a panírozott bundáját?

Figyelt kérdés

Mert ugyebár nem ehetik a diót, mogyorót mert túl kemény és könnyen félrenyelheti.

Dehát a bunda rész is kemény... Azt mikortól eheti? Eddig mindig leszedtem neki a husiról és a halrudacskáról is... most 17 hós a kislányom...


Előre is köszi a választ!


2009. okt. 5. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Ha a húst megbírja rágni akkor a bundát miért ne bírná? Szerintem nyugodtan eheti. A dió azért ennél sokkal veszélyesebb és apróbb szemű is.
2009. okt. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyémek fél éves kor után szépen lassan kaptak mindent. 1 évesen már mindent ettek amit mi.

Nem is értem, 17 hónaposan akkor kenyeret sem eszik a babád? az keményebb mint a panír.

2009. okt. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Dehogynem, simán eszik kenyeret meg mindent ami mi.

Csak a védőnő anno annyira ráparáztatott, hogy a kemény dolgokat ne adjam neki, mert ha azt félrenyeli nagy baj lehet, hogy a panírt nem merem/mertem neki adni...

2009. okt. 5. 14:59
 4/5 anonim ***** válasza:
A panír nem kemény.
2009. okt. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De az anyósomé sajnos igen... :-((( Nála van hétvégente rántott husi mindig...
2009. okt. 5. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!