Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rántott párizsit adhatok 8...

Rántott párizsit adhatok 8 hós babámnak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 18:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem
2011. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én nem adnék. Túl olajos + ki tudja, hogy mi mindent raknak a párizsiba.
2011. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%
Ha már eszik több mindent,akkor igen.
2011. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nem.nagyon zsiros az neki.fájni fog a hasa.
2011. máj. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%

De komolyan, minden nap van egy ilyen kérdés?

Bammeg adjál neki kolbásszal.

Egyik nap valaki a 8 hósnak töltöttkáposztát akart adni.

Miért kell a babák gyomrát már most tönkre tenni mikor még csak kiépülöben van a nyálkahártya, a baktériumok stb...?

De komolyan ha jól megy a gyerekednek van 80 éve arra hogy gyomor baj nélkül éljen és ezeket egye, miért kell most tönkre tenned és csak 30 évet adni arra hogy minden zsírostól, hagymástól ne legyen rosszul, de a köv 50 évben szenvedjen mert az anyja gyagyás volt és nem bír várni pár hónapot.

2011. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nem adnék.
2011. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A párizsi sem "értékes" táplálék,nem hogy rántva.8 hónaposnak nem adnék egyébként sem.
2011. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Eleve nem adunk 1 éves kor alatt tojásfehérjét. Innentől kezdve ez nem kérdés, h lehet e adni. De ha azt akarod, h allergiás legyen akkor hajrá. De inkább ne tedd.
2011. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Én ezt fel sem tudom fogni,hogy egy anyába ilyen kérdés felmerül???Még én sem eszek ilyen sz@rokat,nemhogy egy 8 hós babának???A párizsiba mindenféle asztalsöpredék van:bőr,toll,zsír,hulladék hús,ízfokozók stb!!!
2011. máj. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem.


A párizsi, virsli, hacsak nem nagyon drága (3000/kg), akkor alja minőségű húsból készül.

A rántásban van tojásfehérje is és ezt 8 hónaposan még nem eheti! Gondolom nem akarsz felnőttkori allergiát neki.

És igen olajos, nehéz kaja, még felnőttek sem mind bírják.


8 hónapos! Egészséges, biztonságos kajákat neki és anyatejet! Vagy ha utóbbi nincs már, akkor tápszert és egészséges kajákat!

2011. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!