Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rántott párizsit adhatok 8...

Rántott párizsit adhatok 8 hós babámnak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 18:54
1 2
 11/16 anonim válasza:
Komolyan nem értem, hogy egy Anya hogy tehet fel ilyen kérdést!
2011. máj. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem te írtad ki a "kólás" kérdést tegnap? 15 évesen más témában is nézelődhetnél!!! Miért éppen a baba témában? És miért ilyen hülye kérdésekkel? Ha megint csak a válaszokra vagy kíváncsi, meg arra hogy mivel tudsz itt minél több anyukát összeugrasztani akkor csak sajnállak hogy nincs jobb dolgod!
2011. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Szegénykém, jól megkaptad:))

Ha azt esztek, akkor nyugodtan kóstoltasd meg vele, semmi baja nem lesz SZERINTEM.

Ennyire nem kell túlzásba vinni a dolgokat...itt nálunk azt mondják, hogy még nincs kifejlődve a bélrendszer, nem szabad megterhelni, bla-bla....Húgom majdnem a Föld másik oldalán lakik, neki azt mondta a gyerekorvosa, hogy 6-10 hónapos kor között minél több mindent kóstoltasson meg fiával, mert akkor a szervezete megismeri, kisebb a valószínűsége, hogy allergiás lesz, és mivel még nagyon kifinomultak az ízlelőbimbóik ebben a korban, jó esély van rá, hogy amit megkóstol azt szeretni is fogja....na bumm.Mi itt nem adunk szinte semmit 1 éves kor alatt, a Föld másik végén meg igen...persze van egy-két közös dolog, pl tejet húgom sem adott fiának egy az egyben, meg mézet sem, de minden mást igen.Semmi baja nem lett, jó étvágyú, nem válogatós 2 éves kisfiú.

Szóval nem kell így leszólni vkit, akit nem is ismerünk, és feltesz egy kérést!

2011. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én sem adnék még neki ennyi idősen rántott párizsit, de azért mégsem hurrogom le szegény kérdezőt mint a többség nagyokos anyukák.Normálisan nem lehet ezt elmondani egy embernek?Olyan sok rosszindulatú ember van itt sajnos.
2011. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem szeretem amikor egy egyszerű kérdésből buta emberek nevelési kérdést csinálnak. Rossz Anyának minősítik a másikat.


Kedves Kérdező! Attól ,hogy pl én anyaként és dietetikusként a fentebb felsorolt okok miatt nem adnék ekkora gyereknek rántott párizsit. Nem vagy sem rosszabb sem jobb édesanya. Ezeknek a buta embereknek eszébe sem jut,hogy csupán azért kérdez valaki ilyen mérhetetlenül ostoba dolgot, mert a legjobbat szeretné a gyerekének és annyi mindent hallani pro és kontra, ohgy nem akarja elszúrni. első gyerekes tanácstalan anyukáról itt a sok okos közt még nem hallott senki?

Anyának lenni az egyik legnehezebb feladat.


Tehát az én egyszerű válaszom továbbra is: Nem adnék.

első válaszoló voltam:)

2011. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem adtam. Kivánok mindenkinek (aki értelmesen nem birt válaszolni) ugyanilyen szép válaszokat!
2011. máj. 31. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!