Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik itatópohár jó?

Melyik itatópohár jó?

Figyelt kérdés

1.:Ha lefelé fordítja a babám,akkor se csöpögjön

2.:Ha szívja,könnyen jöjjön az ital és ne horpadjon be a homloka

3.:És a szelep is működjön rajta,ha van

Pár pohárral már megjártam.Az érdekelne,hogy melyik tuti jó?

Esetleg képet is linkelnétek?Mert egy gyártó többfélét is készít.Nem akarok már fölöslegesen több pénzt kidobni.Köszönöm


2009. okt. 5. 12:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

pont a kemény csőr jó, már ha valaha le akarja szoktatni az ember a cumisüvegről, cummogásról :)

Nekünk is az Avent magic cup vált be, de figyelj a szívókára és a szelepre, én hetente ecetben áztattam, mert különben penészfoltos (fekete) lesz, hiába mosogatod. Ettől szerintem baja nem lesz a babának, csak épp gusztustalan. A dm-es eper formájú kemény pohár is jó, de abból csöpög. Én a tejet adom abból a másfél évesemnek, mert még ő nem hajlandó fogni a tejiváskor :)

2009. okt. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Az Avent magic cup nem 12 hónapos kortól van?Tudja szívni a babám?
2009. okt. 7. 12:51
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekünk a dm-es vált be,de mi nem is próbáltunk másikat.Tényleg nem csöpög(3/4-ig szabad tölteni),állítható szelep és van kupalja(nálam az feltétel volt).
2009. okt. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
hát én is vettem jó párat.. volt nuby, mam kétféle, többire már nem is emlékszem milyen márka volt, de egyik sem jött be. amikor szilikon végűt vettem, kisfiam egy nap alatt szétrágta. aventest már nem mertem megvenni, de most a lányomnál majd először azt veszek. :-)
2009. okt. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nem baj, a fiam 9 hónaposan már az aventesből ivott.
2009. okt. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!