Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnának tapasztalatot azok az...

Írnának tapasztalatot azok az anyukák, akiknek nem mászott a babája? Lett belőle valami gond? Mennyi idősen állt fel illetve indult el?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 11:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ne mondja nekem senki, hogy 6,5 hónaposan szinte szalad a babája, mert eldobom az agyamat.

Kislányom 7 hónapos, ha FOGNÁM a kezét, ő is menne, de NEM FOGOM! Másszon! Az a fontos először. Vagy legalábbis fontos lenne. Minek kell tönkretenni a kis lábacskáját? Aztán ha görbe lába lesz, akkor azért panaszkodik az első.

Egyébként nem pontoztam le, csak nagyon felhúztam magam a válaszán. BOCSI!

2009. okt. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 12:31 vagyok


Tudjátok az a fura, hogy a gyerekektől a védőnők és orvosok elvárnák, hogy már hónaposan forogjon ugráljon meg mit tudom még mit csináljon! Hááááát könyörgöm miért hülye például az én gyerekem, mert még nem akarja kinyomni magát! Túl sokat várnak el ezektől a picukáktól szerintem és túl korán!!

2009. okt. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!