Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért figyelik azt olyan...

Miért figyelik azt olyan feltűnően, aki babakocsival vásárol?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de engem rettenetesen idegesít, hogy a boltokban - ahová kénytelen vagyok bemenni babakocsival - árgus szemekkel figyelnek az eladók és a biztonsági őrök. Mintha kifejezetten azért mennék kocsival, hogy némi szajrét belepakoljak. Tegnap pedig átkutatta az egyik őr a kocsimat. Fel is háborodtam rajta, bár tudom, hogy csak a munkáját végzi. De miért pont a babakocsisokra pályáznak?
2009. okt. 5. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! én boltban dolgoztam, és nagyon sokan vannak, akik kihasználják a babakocsit, és elrejtenek benne ezt-azt. Én is sokszor tapasztaltam, nálunk is a biztonsági őr a babkocsisokra jobban odafigyelt. Most hogy én is babakocsival járok vásárolni, engem is figyelnek, és épp úgy idegesít mint téged vagy bárkit. De ez dúrva, hogy még a kocsit is átnézte!
2009. okt. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert figyelik a babakocsisokat és a hátizsákosakat.

Abba lehet pakolni. Megértem, mert számtalanszor láttam már, hogy huzigálták elő az árukat akár a kocsiból, akár hátizsákból. Sajnos ez ilyen világ, nem lehet már ránézésre megmondani ki az aki lopni fog.

2009. okt. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, már túltettem magam az állandó követéstől. Kezdetben nagyon zavart, mert rendes család vagyunk, ráadásul mindketten rendőrök, gondolhatod milyen kellemetlen! Már sokat gondolkodtam, mit lehetne csinálni, ha félreállítanának, de azt találtam ki, hogy bizonyítsa be valahogy, hogy eltettem valamit pl: kamera. Utána hajlandó vagyok megmutatni a táskámat! Egyébként semmi joga nincsen a babakocsiba keresgélni, táskába belenyúlni. Csak te mutathatod meg, ha akarod, egyébként meg hívjon rendőrt. Nem fog hívni, mert az időbe telik, s ha a rendőr kimegy, nem talál semmit, neki kell magyarázkodni!
2009. okt. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia,


engem is idegesített, de aztán rájöttem, hogy felesleges, és inkább idegeskedjen ő, szóval direkt szoktam "gyanúsan" ténferegni, aztán figyleheti, ahogy nem rakok el semmit...közben meg talán elszalaszt valakit, aki tényleg lop! :DDD

2009. okt. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!