Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig hasznaltatok a legzesfi...

Meddig hasznaltatok a legzesfigyelot? Mennyi idos korig kell odafigyelni a bolcsohalalra?

Figyelt kérdés
4.5 honapos a kislanyom.Hason alszik szuletese 2. hetetol.Mar akkor szepen atforditotta a fejet most meg mar plane.Hagyjam meg neki a figyelot?Mondjuk en igy nyugodtabban alszok!
2009. okt. 5. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:
szia.persze miért ne,nem zavar az senkit.kicsit rakd egymástól meszebb az érzékelőket,hogyha elmászik se riasszon be,de én fél éves koráig hagytam,és akkor is kényerből kelett kivenni alóle,de már ugy döntöttem nem rakom vissza.de te még hagyd nyugodtan.
2009. okt. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1 éves korig ajánlják a gyerekorvosok.

Olvastam a múltkor, hogy egy teljesen egészséges 8 hónapos kislány halt meg bölcsőhalálban. :(

Én biztos hagyom 1 éves korukig. ( ikrek )

2009. okt. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 9 hónapos de még mindig használjuk és szerintem még fogjuk is. Mert mint ahogy te is írtad én is nyugodtabban alszom. Két ágya is van de mind a kettőben van neki. Bár napközben nem szoktam bekapcsolni csak éjszakára.
2009. okt. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 éves korig lehet bölcsőhalál. Addig javasolt használni.
2009. okt. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy valamit nem ertek! Mindenki azt irja, hogy 1 eves korig fordulhat elo bolcsohalal, en viszont mindenutt azt hallottam, hogy leggyakoribb 2-4 honaposan, de elofordulhat 6 honapos korig, utana mar nem. Amikor az Angel Care legzesfigyelot vettem, a Janos korhazban tartottak egy rovidebb eloadast a temarol es magarol a legzesfigyelorol. Az ott megjelent szakemberek (az egyik pont a csecsemo intenziv foorvosa volt) is ezt allitottak. A baratnom 7 honapra szult, neki nagyon ajanlottak a legzesfigyelo hasznalatat, de neki is azt mondtak, hogy 6 honap utan mar nem fontos hasznalnia, nem is hasznalja. Az eloadason hallottak alapjan, elsosorban bizonyos korulmenyek okozzak (okozhatjak) egy latszolag egeszseges baba hirtelen halalat. Pl dohanyos szulok, illetve dohanyos kismama, legzesszervi problemak, stb. Allitolag fiuknal gyakoribb, es koraszulotteknel is. Nekem mondjuk eppen lanyom lesz, de a kisagyban hasznalhato legzesfigyelon kivul azota mar kaptam egy hordozhatot is. Kerdes, hogy az en dohanyos multam (amiota tudom, hogy babat varok, nem gyujtottam ra) mennyire befolyasolhatja ezt.

Mindenesetre koszonom a hasznos infokat.

2009. okt. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!