Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Berakhatom a legzesfigyelot a...

Berakhatom a legzesfigyelot a matrac ala, ha a matracon magneses takaro is van?

Figyelt kérdés
Most vettunk Angercare AC300-as legzesfigyelot, es olvasom, hogy a matrac ala kell bepakolni. Ezzel nincs is semmi gond, de kaptunk egy barany takarot is, amiben magnescsikok vannak, arra azt mondtak, hogy a matrac es a lepedo koze rakjam be. Szerintetek nem fogja bezavarni a legzesfigyelot a magnes? Bocsi, ha hulyeseget kerdezek :-)
2010. szept. 18. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
a mágneses takarót semmiképp se tedd pici baba alá,nekik még nem tesz jót.
2010. szept. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

nem gyereknek való!!


Kérje ki orvosa véleményét a mágneses lepedő használatához:

- ha szívritmus-szabályozót használ,

- a terhesség ideje alatt,

- daganatos megbetegedésnél.

A mágneses lepedő nem orvostechnikai eszköz – szakorvosi

kezelés mellett és nem helyett – kiegészítő terápiaként

alkalmazható.

2010. szept. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem zavarhatja, én nem tenném be, ajándék, nem ajándék, majd használjátok később
2010. szept. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, akkor veszem is kifele! :-)
2010. szept. 18. 17:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk az első éjszaka 3-szor beriasztott a légzésfigyelő. Borzasztó éjszakánk volt, a gyereknek semmi baja nem volt persze. Ha már megmozdul a gyerek a kiságyban, már úgy érzékelheti a légzésfigyelő, hogy nem lélegzik. De majd megtapasztaljátok. Mi a kókuszmatrac fölé, a lepedő alá tettük az érzékelőlapokat.
2010. szept. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a lapokat a MATRAC ALÁ kell tenni!!! nem a lepedő alá!!!!!


nehogy úgy csináld!!!!


nekem 1 éves és még használom sosem volt gondom vele,azt olvastam 14hósig nem árt


a mágnes meg felnnőttnek való-de max ha doki mondja-gyereknek ne!!!!!!!!

2010. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekünk is ilyen légzésfigyelőnk volt.....hát nem tudom h lehet a lepedő alá tenni a tappancsokat, kissé kényelmetlen lenne. úgy van tervezve, h 10 cm-es matrac alá lehessen tenni, elég megbízható, egyszer volt jelzés, de az is csak 8 hósan, lemászott róla!
2010. szept. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

17.30-astól kérdezem, hogy komolyan mondod, hogy a gyerek a kőkemény érzékelő lapokon fekszik???? Ugye nem???

Ha jól van beállítva egy légzésfigyelő érzékenysége, akkor elég, ha csak fölötte beszélsz, és azt már levegővételnek érzékeli!!! Állítsd be 4-5 közé az érzékenységet, és tedd be a matrac alá a lapokat!


Kedves kérdező: nem szabad mágnest használni a babáknál, de remélem, már kivetted az ágyából a kapott takarót.

2010. szept. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor kell állítani az érzékenységén a légzésfigyelőnek, ha nem megfelelően érzékel, alapból hármason van, nekünk is kókusz és ilyen légzésfigyelő volt és teljesen jól mért 3-as on
2010. szept. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!