Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vezettétek be a tejet...

Hogyan vezettétek be a tejet és mikor?

Figyelt kérdés
Az orvosunk azt javasolta, hogy főzelékkel kezdjem. De hogyan tovább?
2009. okt. 4. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Már 3 hósan kapott tejet pótlásnak.A főzelékeket is azzal habartam be.Nincs semmilyen allergiája.
2009. okt. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, a tehéntejre gondolsz. Én kb másfél évesen adtam a babámnak először. Tápit raktam a főzelékekhez. Tejtermékeket már korábban. Joghurtot, túrót először a tejtermékek közül.
2009. okt. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2009. okt. 4. 22:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk épp most aktuális a téma: 4 napja adtam először tejet 13 és fél hónapos korában. 30 ml sima bolti tejet raktam a déli tápszerhez, illetve egyszer ugyanennyivel készítettem neki krumplipürét. Ma még ennyit kap, holnaptól 50 ml-t szintén napi egyszer vagy táphoz, vagy főzelékbe. Ha azzal sem lesz gond, akkor újabb öt nap múlva áttérünk a napi kétszeri 50 ml-re. Én először a gyakoriságot fogom növelni, a mennyiséget pedig csak óvatosan emelem és nagyon fokozatosan.
2009. okt. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet!
2009. okt. 5. 08:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!