Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik az, hogy egy babának...

Létezik az, hogy egy babának gyorsabb a szellemi fejlődése, mit a testi?

Figyelt kérdés

mert a babámnál azt veszem észre, inkább okosabb, mint ügyesebb.

9 hónapos de még nem igazán akar mozogni, forog meg kúszik meg ül ha ültetjük de ennyi viszont 8 hós korától süti a pogácsát, több szót is mond, puszit ad, fel ismer egyes állatokat, ilyesmi.

lehetséges ez?


2009. okt. 4. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem a mozgása nem elmaradott a korához képest, emiatt nem kell aggódni. szellemileg pedig ... nos vagy túlértékeled a teljesítményt, vagy nagyon magas az IQ szint. ez utóbbi ugye jó dolog, de kicsit fura és ilyesztő lehet egy hétköznapi ember számára.
2009. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kIsfiam ugyanilyen:) hathósan forgott önállóan ,héthótól kilencig kúszott, aztán utána kezdett felállni, 10,5 hósan állt fel először, szóval apa is csak ennyit mondott egyik este: hát olimpiai bajnok nem lesz a fiam,de nyelvészprof simán, kilenc hósan mondta,hogy anya,apa,vau,hapci, könyvekben ,rengeteg ismétlés után,de mutatta,ha kérdeztem az állatokat, ha ugatott a kutya,mondta,hogy vau, tüsszentett és mondta,hogy hapci... Először én is azt hittem,hogy hülye vagyok és csak hallani akarom,amiket mond, de idegenek is hallották, így megnyugodtam,hogy tényleg mond dolgokat. Most lesz a hó végén egy éves, de a könyv nem érdekli, ritkán mutat rá a már megtanultakra, azt is futtában, mert most a felállás-mászás-leülés megy egész nap. Nagyon érdekes megállapítás:)
2009. okt. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek egy éves gyereke mondókát mondott. Ez nem jelent semmit. A későbbiekben teljesen átlagos képességű felnőtt lett belőle.
2009. okt. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!