Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik szinü babakocsit...

Melyik szinü babakocsit vennétek meg a kislányotoknak?

Figyelt kérdés
Minél több választ várok! Szeretném megrendelni!
2009. okt. 4. 20:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem kék farmer huzatos van. kislányom van, de ha lesz fiam is, neki is jó lesz. Tök vagány, CAM márkájú, bármilyen pléddel jól tudom kombinálni, és csajossá tenni.
2009. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

20:37-es vagyok hát akkor rossz hírem van számodra ennyit mondok: sokba került:S

Viszont ez volt amit kinéztem elsőre, de lemondtam róla mert nem találtam strapabírónak

[link]

de ez is 40 ezer forint.

Kunert babakocsik is bejöttek nekem de is 40-es kategória, bár lehet vhol olcsóbb itt ezen az oldalon ennyi

[link]

2009. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen olyan színűt válassz ami semleges. Mert ha akartok még babát akkor lehet, hogy fiú lesz, és nem olcsó mulatság egy babakocsi. Narancssárga, sötétkék, zöld. Ezek szeirntem jók. Azt is nézd, hogy ne legyen kényes szín.
2009. okt. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%
Én is szeretnék még egy babat, de lányomnak rózsaszín narancs kocsit vettem. Úgygondolom ez eléggé le fog addigra amortizálódni mire meglesz a másik, veszek rá egy másik huzatot fiús színben és kész!
2009. okt. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Hmm... ellentétben az előttem válaszolókkal, én bizony pirosat vettem és lányom van! Piros-fekete, szürke fényvisszaverő csíkokkal. Bár elég sötét piros. Azért vettem, hogy a tesónak is megfelelő legyen, ha fiú lesz (még nincs, csak tervben). Magunk között Ferrari-nak hívjuk. :)

Én is szoktam hordani pirosat, szeretem. Fiúknak is jó, ha jó az árnyalat.

Espiro Magic 3, ez csak zöld, kék, lilás, piros árnyalatban kapható. Mind tetszett, de a piros nagyon vagány!

A lányom meg tündököl benne, lányos cuccban, a szőke hajával, meg a kék szemével! :))

Nem bántam meg a pirosat.

2009. okt. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
49%

Piros, piros és piros!

A miénk fekete-piros, ja és fiam van.

Nincs ennél vagányabb összeállítás, mint egy jó kis sportkocsi! És a huginak is jó lesz!

2009. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

szia,

a mienk sötétszürke-világosszürke-fehér és piros, fényvisszaverő csíkokkal

a fiammal 2 évig nyúztuk, most jön a hugi, neki is jó lesz

Graco - nevezetű

2009. okt. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem a kék és a zöld jön be, ezekbe fiút lányt egyaránt lehet tenni, de még a bézs sem olyan rossz. A zöld nyugtatja a szemet és nem sötét nem világos, szerintem kifejezetten jó.
2009. okt. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Giordani 3per8 tender pink. keress rá googleban
2009. okt. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!