Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, hogy egész nyáron...

Van olyan, hogy egész nyáron szívni kell a baba orrát?

Figyelt kérdés
5 hete szívtuk az orrát, majd 1 hétig az orr-fül-gégész szívta, múlt héten azt mondta már nem jön semmi, ok, rá 2 napra ismét hallom, hogy van benn váladék. Nem folyik, és ha szívom egy kevés jön, de utána is hallom. Mitől lehet ez? Pedig annyira féltem, rendesen felöltöztetem, nemtudom mit rontok el, de már beleőrülök a tehetelenségbe.
2009. okt. 4. 20:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocs,télen akart lenni!
2009. okt. 4. 20:02
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem nem kell szivni pont ez a baja minél többet szivod annál rosszab.A babák amugyis szörcsögnek,meg böki után is megtelik de ez természetes.Én csak egy párszol szivtam mikor megvolt hülve.8 honapos mama
2009. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden fürdés után tisztítottam az orrát mindkét gyereknek 1 hetes koruktól kezdve.

Így rendesen tud aludni, az egész napos lerakódás meg szépen feljön a pancsi után!

2009. okt. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!