Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen sötétítőt használtok...

Milyen sötétítőt használtok az autóba nyáron a baba oldalán?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Én egy textil pelenkát szoktam az ablakba tekerni.
2011. máj. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tavaly én is azt csináltam,de most már annyira nézeget,ritkán alszik csak autóba (23 hós),így olyan kellene ami sötétít,de kilát rajta.
2011. máj. 2. 21:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor vegyetek rá azt a tappancsot. Most hirtelen nem tudom, mi a neve... Tudod, az az árnyékolós, szúnyógháló-szerű sötétítő kifejezetten ablakra. :-)
2011. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a két hátsó ablak le van sötétitve. Lehet kapni ilyen sötétitő fóliát, és azt még nem is büntetik! Nem jön be rajta az erős napfény, de rendesen ki lehet látni.
2011. máj. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk verdás tappancs van rajta (amit a második válaszoló írt). Mindkét oldalon ilyen van hátul, alul-felül egy-egy öntapadó koronggal kell feltenni. Ki lehet rajta látni, de a fény csak szűrten megy át rajta kívülről, tehát nem tűz a nap a szemébe.
2011. máj. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a hátsó és a két hátsó oldalsó le van sötétítve. Teljesen hivatalos, kis plasztik kártyát adnak hozzá, rendszámmal, minden adattal, nem büntetik. Tavaly került Miskolcon 15-20 ezer forintba. Nagyon elégedettek vagyunk vele, nem jön be az erős napfény, a baba is kilát és még lerángatni sem tudja.:)
2011. máj. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na ez az!!3 féle tappancsosat vettünk,már vagy leesik magától,vagy a kisfiam rángatja le!!!Lehet mi is rászánjuk magunkat a sötétítésre,az lesz a fix,és tartós.Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 3. 07:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet kapni olyan napellenzőt is, amit felül az ablakba kell csíptetni, alul pedig tappancsos.

2011. máj. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is lefóliáztattuk a hátsó ablakokat.
2011. máj. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!