Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébikompról vélemények?...

Bébikompról vélemények? Hasznos vagy ártalmas?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 19:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ!
2009. okt. 4. 22:07
 12/15 anonim ***** válasza:
79%

Nyugaton már betiltották, mert előfordult, hogy a gyerek esett vele és egy életre nyomorék lett.

Nagyon ártalmas és balesetveszélyes.

2009. okt. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%
Úgy van ahogy az előző írta, életveszélyes. Ismerős baba maradt ott az esés miatt, szerencsésebb ismerőd babának "csak" kitört az első 2 foga.
2009. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%

mi használtuk, de csak mikor már maga felállt a fiam (8 honaposan), és nem egész nap, néhányszor naponta 5-10 percet. így szerintem nem ártalmas, hisz egyedul nem hagytam rohangálni vele, nem is ebben nott fel, inkább csak egy kis játéknak használtuk, de így utolag pénzkidobásnak tartom: osszekarcoltuk vele a padlot:(, max 2 honapot használtuk csak, mert amikor már lépegetett a butorok mellett, akkor inkább arra osztonoztuk, az onállo járásra.

hogy ártalmas-e vagy sem, mindenki mást mond, még orvosok kozt is hallottam ellentétes véleményeket. ha a baba nem stabil, csak nyiklik-nyaklik benne, persze hogy nem neki valo, de rovid ideig (nem egész napokat) használva nem hiszem, hogy ártalmas. de nem olcso dolog, nem biztos, hogy megéri így....

2009. okt. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a többi választ is!

Viszont nem értem én ezt a lepontozós dolgot.... Aki azt írta, hogy nekik volt és jó volt, azt miért pontozták le? Hozzáteszem én nem pontoztam senkit. Szerintem marhaság. Csak válaszokat vártam egy kérdésre, mert kíváncsi voltam a véleményekre. Ennek épp az a lényege, hogy eltérőek.

Szóval MINDNEKINEK köszönöm!!!!

2009. okt. 5. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!