Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébikompról vélemények?...

Bébikompról vélemények? Hasznos vagy ártalmas?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


már nagyon sok ilyen kérdés volt, a keresőben találsz sokat:-)

2009. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tenném bele.. nem is tettem . 7,5 hós baba anyukája.
2009. okt. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nincs,nem is lesz.felesleges rossz,és nagy pénzkidobás.ráadásul nem is egészséges.
2009. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Szia.

Nekünk is van egy szuper járgány (kaptuk).Eddig úgy gondoltam nem fogom bele tenni, de mivel már mindenbe kapaszkodik és feláll, úgy döntöttem használjuk.Legalább is addig amíg a konyhába teszek veszek.Nagyon tetszik neki!Legalább nem az etetőszékében kell csücsölnie.Kétlem hogy valami hátránya származna belöle.Egyébként még nem hallottam olyan babáról akinek e miatt baja lett volna.Sokan ellenzik, de szeríntem azt sem tudják, hogy konkrétan miért.Persze előbb nem fog megtanúlni járni, de nem is ez a cél.Jól szórakozik, az a lényeg.

2009. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen ártalmas.
2009. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
ártalmas!!! Én biztos nem fogok venni a gyerekemnek.
2009. okt. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Nekünk volt bébikompunk. Nem sokat használtuk, kb. 1,5 hónapot összesen, akkor is csak napi fél órát maximum, több részletben. Nagyon élvezte az én fiam is. Én is sok helyen olvastam, hogy ártalmas, nem tesz jót a gerincének, nem tanul meg időben járni stb. Én úgy gondolom, hogy normális keretek között semmi baja nem lesz. Anya elmesélte, hogy én rengeteget kompoztam annak idején, és semmi bajom sincs. A kisfiam pont egy évesen kezdett el járni.
2009. okt. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%
Nem ártalmas a komp, csak sokan korán teszik bele a gyereket. Akkor már jó, ha feláll és lépeget. De ha előbb teszik bele,igaz halad előre, mert kalimpál a lábával, de nem tesz jót a gerincének és a lábainak se.
2009. okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Felmérés alapján,azok a gyerekek,akik diszlexiásak,diszgráfiásak...a komp hatására alakulhatott ki.

Szerintem tök jó lenne,de ezek után én nem teszem bele a gyerekem.

2009. okt. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%

NEkem is volt, Hugomnak is, utánnunk még sok gyerek megörökölte, és semmi bajunk!

Egy hónapja kapta meg a 6 hónapos akkor ülni tudó lányom az ő kis kacsás kompját, egy hét alatt megtanult vele közlekedni, csak úgy szalad benne, már a küszöb sem akadály, pakol amit csak elér, ha valahová nem fér be kukucskál majd hümmök hogy oda szeretne menni, nagyon aranyos, leköti sokáig el van benne, imádja. Most 7 hónapos, és ha mellé fekszem, a combomba kapaszkodik, és félig meddig nem egyenesen még de feláll!Nem bántam meg! Azért unalmas lehet a gyereknek aki most fedezi fel a világot feküdni egész nap.

2009. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!