Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lesz valami baja a babámnak?

Lesz valami baja a babámnak?

Figyelt kérdés

Nem veszi fel az ügyelet és nincs kihez forduljak... Most vettem észre hogy a gyógyszertárban rossz tápszert adtak, Pepti 1 helyett Pepti Plus 2-t, ami 6 hó gfelett adható. A kislányom még 4 hónpos sincs. Már jócskán evett a dobozból. Egyforma fehér dobozok, eszembe se jutott ellenőrizni, hogy jót adnak-e! :(

Lesz valami baja tőle???


2009. okt. 4. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy! Baja nem lesz, csak a 6 hónapos igénye szerint eteted. Ha majd el tudod intézni, cseréld le neki valóra! Addig egye nyugodtan!Holnap-holnapután biztos ki tudod cserélni, de baja nem lett!
2009. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon köszönöm, nagyon megnyugtattál!!!!

Tudom, hogy én is hibás vagyok, de eszembe se jutott leellenőrizni... még jó, hogy nem anniyra nyúlt mellé, hogy nem tejallergiás babáknak való tápszert adjon...

2009. okt. 4. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem lesz semmi baja, nyugodj meg :)
2009. okt. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Látszik, hogy első gyerek :)

Azóta volt a férjem az ügyeletes gyógyszertárban 1es tápért, a gyógyszerész is mondta, hogy nem lesz semmi.

Azért az felháborít, hogy egy gyógyszerésznek ezerszer meg kéne nézni hogy mit ad ki, hiszen sok esetben élet-halál ura lehet, ha mondjuk nem tápszert ad ki rosszat, hanem szívgyógyszert vagy akármit. Mert elnézi a miligrammokat a dobozon. Tanulság: le kell ellenőrizni.

2009. okt. 4. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!