Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jártok babamasszázs tanfolyamr...

Jártok babamasszázs tanfolyamra vagy babatornára, és ha igen ki mennyit fizet ezekért?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:

A faluban most indult babatorna, de nagyon sokallom az árát.

EGy óra 2000 ft, ha veszel bérletet, ami legalább 2 alkalmat jelent akkor 1600/ órára jön ki, de előre ki kell fizetni és csak orvosi igazolás esetén fogadják el a hiányzást, másért nem.

Ha bemászok a városba, ott kicsit olcsóbb, ott 1600 egy alkalom és 1200 a bérlet....

Elárlta a csaj, hogy a gyógypedagógus óradíja 4000 ft+ ugye az utazás...

2009. okt. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Babaklub 500Ft, egész délelőtt lehet játszani, és félórás Zenebölcsi is van benne.

Voltam csiribiri-tornán, kalap kaka volt, és 1200Ft, 45 perc.

2009. okt. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Babaklubba ingyen, és voltunk babamasszáson is ingyen. :D

Ajándékot adtunk a védőnőnek cserébe. Okleveles masszás elvégzésről kaptunk lapot.

2009. okt. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Babamasszázsra ingyen jártam Bp-en.
2009. okt. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, azért kérdeztem, mert én falun szeretném tartani a baba és baba-mama tornát ami háromnegyed órás foglalkozás amiért én 200 vagy 300 ft/ alkalomra gondoltam.
2009. okt. 5. 10:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!