Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor aludtátok át az éjszakát?

Mikor aludtátok át az éjszakát?

Figyelt kérdés

8,5 hónapos a fiam és még mindig 2x v 3x kel cicizni.

Olyan jó lenne már aludni egy jót!


2009. okt. 3. 23:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Jó éjt!


10-kor? MÁZLISTA :D

2009. okt. 3. 23:20
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen ,de ez csak egyszer volt a 10 hónap alatt. :) De épp jókor jött, mert már az ájulás szélén voltam napok óta az álmosságtól.. :) Remélem lesz ilyen máskor is. Tarts ki! :) SZia! :)
2009. okt. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kislányom hónapok óta nem eszik éjjelente,én mégis minden éjjel van hogy 3-4x felkelek hozzá,takargatom,ő meg jót alszik.

Igen, a remény hal meg utoljára:-)

Kitartás.

2009. okt. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nálunk magától átaludta kb fél 9-től hatig 7 hetes korától. Előtte is csak 1x ébredt enni. Én mondjuk 7 hetes korára 2x vacsoráztattam: szopott egyszer fürdés előtt egyszer utána is, de aztán erről leszoktunk, nem biztos, hogy ettől volt hajlandó végig aludni, lehet, hogy egyszerűen ilyen tipus.
2009. okt. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Gyerekek válogatja. A nagyobbik fiam 6 hetes kora után minden éjszakát átaludt, a kicsi 15 hónaposan kezdte átaludni az éjszakákat, addig én is szoptattam minden éjjel.


Kitartás, eljön az idő teljesen természetesen is mindenféle szoktatás nélkül is.

2009. okt. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én mázlista vagyok:) 6 hetes korától, kivéve 2*2 hét fogzás, de az se volt gáz. Pici korában 10-től aludt kb 5.30-ig, most 20 hós, 8.30-tól alsik 6-ig, + nappal 1,5-2 órát.
2009. okt. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!