Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Mikor aludtátok át...

Anyukák! Mikor aludtátok át az éjszakát teljesen ébredés nélkül?

Figyelt kérdés
Nekem kisfiam 20 hónapos koráig szopizott éjjel 1-2x. Ekkor magától le állt róla, azóta vizet kér de azt sem mindég. De ha nem ébred, én akkor is felébredek, hogy ki van-e takarózva, stb. Feloltom a kis villanyt is, és ránézek:-) 28 hónapos
2011. jún. 3. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
3 hónapos koruk után már nem szopott éjjel egyik sem. Inni is csak nagy melegben kértek. Hálózsákban aludtak,így nem tudtak kitakarózni. Ritkán kellett hozzájuk éjszaka felkelni.
2011. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hehehe, volt vagy 1,5 év ...
2011. jún. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 2hós volt mikor elkezdte átaludni az éjjeleket. Hajnalban kelt, olyan 5felé. Na én onnantól mondanám, h átaludtam. Persze rendszeresen volt, h felsírt, akkor átmentem. Most 15hós, de már sok-sok hónapja nem kell hozzá egyáltalán kelni. És hogy ki van-e takarózva? Na az tuti. Én emiatt már nem járok át, mert tehetném 10 percenként, olyan kis ficánka. Inkább vastagon öltöztetem, és csak egy pléddel takarom.
2011. jún. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2 hónapig szoptattam, onnantól a férjem kelt hozzá mindig. Az indok: én az istennek se alszom vissza, ha felébredek, ő meg egyből, mint a bunda. :)


Szóval én szerencsés vagyok.

2011. jún. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

OFF


micsoda mázlisták vannak ... ;-)

2011. jún. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Igen, de az első 3 hónapos koruk után hagyta őket egyedül ordítani, ahogy más kérdéseknél már eldicsekedett vele. :S

Az enyémmel pár naposan is előfordult, aztán 2-6 hónapos kora között szépen aludt éjjel, majd újra kelt, 13 hónaposan szoktattam le róla. Nem sírni hagyással, hanem ringatással, simogatással, énekléssel. Azóta alszunk mindketten újra, mint a bunda. :) Pár napja ébredt párszor a foga miatt, de elég volt kivenni, megpuszilgatni és visszatenni. Szerencsém van vele.

2011. jún. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Meg csak 15 honapos a lanyom, de eddig 1etlen ejszakat aludt at.Reggel amikor magamtol felebredtem, rohantam hozza, hogy jol van-e.A ferjem meg csak nevetett rajtam, hogy ahelyett, hogy orulnek rogton panikolok, hogyy biztos baj van :)

A lanyom azota sem alszik ejjel, nehogy ujra kissebb szivrohamot kapjak :)

2011. jún. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én elég rég.Nagyon éberen alszom,mindig felkelek hogy be van e takarva vagy szomjas.Most 3 éves,de terhes vagyok,szóval én kb 3,5 éve.
2011. jún. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hmm:)))De jó kérdés!

Kisfiam 2,5 éves,még egyetlen éjszakát sem aludt át 3-4 megébrdés nélkül,előtte a pocakomban nem hagyott aludni,előtte pedig a kislányom ébredt minden este 1x biztosan.Lányom elmúlt 5 éves.....tehát azóta nem aludtam 6 órahosszát egyben,egyszerre:))) De most már ehhez szoktam hozzá,most már ha hagynának sem tudnék nem felébredni párszor:)

2011. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!