Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nehezebb lesz az éjszakai...

Nehezebb lesz az éjszakai szobatisztaság ha éjjel 12 órát alszik ébredés nélkül?

Figyelt kérdés

Nehezebben fog felébredni ha pisilnie kell?

Ha nagyon ritkán ébred éjjel akkor 1 óra mire vissza alszik.Ha éjjel kel/keltem akkor nehezen fog vissza aludni?

Jó tudom senki nem jövőbe látok csak tapasztalatokat szeretnék.


2011. máj. 17. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? A lányom 3 éves, 2 hónapja szobatiszta. Az ágytisztaság is szinte egy időben alakult ki. Tegnap pl. 9-kor feküdt le és ma 10-kor kelt reggel, nem pisilt be. Persze az is fontos, hogy este ne itasd tele. Ő lefekvés előtt iszik 1 pohár tejet, és ennyi.
2011. máj. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

2 éves.Még nem aktuális a kérdés csak szeretnék előre felkészülni a dologra.:)

Döbbenet h milyen sokat kibír a gyereked éjjel.Én éjjel 3-4x is megyek pisilni.

2011. máj. 17. 20:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, igen, ezen én is meglepődtem. De akárhova megyünk, kibírja, pedig a bilit mindig beteszem, de eddig nem kellett.

Éjjel még 2 hétig adtam rá pelust a nappali szobatisztaság kialakulása után. 2-szer volt benne valami, mert egész nap ivott, mert pont náthás volt, és sokat itattam. Egyébként kibírja simán.

2011. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!