Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hónapos babának meddig...

Hat hónapos babának meddig elég egy tápszer?

Figyelt kérdés
félek mert kevés tejem van már és csak tudni szeretném.még egy kérdés védőnő tanácsára lehet csak?
2009. okt. 3. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 6 hónapos a lányom, most már 1 doboz tápszer 2 hétig elég, mert már csak reggel és este eszi. De egyébként míg mindig evett akkor 1 hétig volt elég.
2009. okt. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk 4-5 napig volt elég egy doboz tápszer, amíg csak azt ettük. Olyan 6-8 doboz fogyott el egy hónapban. Nálunk ez receptre 15-20ezer forint volt havonta.
2009. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia , nálunk is kb 5napig volt elég egy dobozzal(270et ivott meg egy alkalommal), míg csak ezt evett.


A másodok kérdésedre annyit, szerintem jobb ha ők ajánlják(doki, védőnő), mert az is lehet hogy allergiás valamelyik tápszerre, és olcsóbb is ha receptre kapod :D

2009. okt. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat.Már bevezettük a napi három étkezést.Én úgy gondoltam reggel meg este elég tápszer ha netán oda kerül a sor. Most iszom a szoptatós teát hátha segít.
2009. okt. 3. 20:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!