Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen magamra köthető hordozó...

Milyen magamra köthető hordozót vegyek?

Figyelt kérdés
Kenguru, mei tai, csatos hordozó, stb...? Olyat amit kötözgetni kell, olyat nem szeretnék. Annyiféle van már, hogy nem tudok köztük kiigazodni. Melyik nem ártalmas a babának, melyik komfortosabb neki és nekem?
2013. máj. 21. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Nekünk mei-tai van, nagyon szeretjük. Igaz,hogy ezt kötözgetni kell, de nem bonyolult. Mostmár mondjuk én is a csatos hordozót venném, azt nem kell mindig kötözgetni,de akkor sajnáltam rá közel 22000 Ft-ot, de a mei-taial is nagyon meg vagyok elégedve. Mondjuk attól is függ,hogy mekkora babáról van szó, mert az én kisfiam csak 5-6 hónapos kora körül nőtt bele a mei-taiba.

Kengurut semmiképp nem vennék, nem jó a csípőjének.

2013. máj. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mekkora a babád. Megmondod?
2013. máj. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Attól függ, milyen idős.

Kortól függetlenül szerintem a legkényelmesebb és a legegészségesebb a gyereknek a kendő.

a csatos hordozót csak már ülni tudó babáknak ajánlják, a mei tai-t lehet előtte is, bár újszülöttet abba se tennék bele, elveszlik benne.

A kengurut egyáltalán nem javaslom.

Nem bonyolult a kötözgetős kendő sem, én 1-2 perc alatt felkötöm a lányom menetkészre.

Van csatosunk is, de én azt nem szeretem, nem tartja benne olyan stabilan, mint a kendő.

2013. máj. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még csak 2 hónapos a babám, de már előre gondolkozom...:)
2013. máj. 21. 13:51
 5/6 A kérdező kommentje:
A nagyobbik ovis, az óvoda közel van, és arra gondoltam, ha visszük a nagyot oviba, egyszerűbb a picit magamra kötni, mintsem babakocsizni. Ráadásul a lányomék az emeleten vannak az oviban. :) A kötögetőseket télen is lehet hordani?
2013. máj. 21. 13:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha 2 hónapos, simán teheted kendőbe.

A lányom decemberi születésű, egész télen kendőben hordoztam. Jobb is volt, mint babakocsival, a kendőben biztosan nem fázik, melegítem (és ő is engem).

2013. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!