Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon rosszat tettem, hogy...

Nagyon rosszat tettem, hogy nem ISOFIX-es gyerekülést vettem?

Figyelt kérdés

8 hónapos a babám, 8,7 kiló, már nem fér el a hordozóban, ezért vettünk egy másik gyerekülést ami 9-36 kilóig jó! Már szépen ül egyébként, pár gramm hiányzik csak a 9 kilóig. Beletehetem így, vagy azért várjak még?

A másik hogy nem ISOFIX-es! :( Először úgy örültem neki, és most nagyon letörtem, hogy nem néztem meg jobban. Szerintetek ez nagy baj?


2009. okt. 3. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj!!!Az enyém sem az.Örülj nyugodtan neki.Beleteheted a babád,ha szépen ül és tartja magát.Nem kell dekára nézni a súlyát.
2009. okt. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gond, hogy nem isofixes? Az a legfontosabb, hogy a most érvényben lévő szabályoknak megfelelő minősítésű legyen! Az isofix egy nagyon jó dolog, de drágábbak is ezek az ülések. Pá éve még én sem hallottam erről, úgy vettünk gyerekülést!

Ha már szépen ül -ezt írtad - akkor nincs akadálya, hogy használjátok az új ülést!

2009. okt. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De jó! Köszönöm, megnyugtattatok! :)

Csak egy másik fórumon olvastam, hogy mennyivel jobbak azok az ülések, sokkal biztonságosabbak és ezen nem szabad spórolni meg stb.... Én sem akarok a gyerekemen spórolni, de megmondom őszintén hogy a választásban szerepet játszott az ülés ára is! Végülis ezt vettük!

[link]

Mi a véleményetek róla? Van aki szerint a Nania ülések gagyik, de ezt is csak később olvastam... :(

Nekem egyébként így laikus szemmel jónak, masszívnak tűnik!

2009. okt. 3. 09:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


egyáltalán nem baj, sok kocsi nincs is isofix-re előkészítre, a sima is ugyan olyan jó, az övvel tökéletesen rögzül, mi is pont most fogunk venni, de nem isofixeset, mert a kocsimba nincs rá lehetőség.

2009. okt. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk Nania ülésünk van. És nagyon szeretjük. Az outlet-be vettük 9000-ért. Jó az az üzlet, mert sok dolgot meg lehet kapni az eredeti ár töredékért. A Brendon kifutó termékeit árulják.

Megmutatom nekünk milyen van.


Ilyen van nekünk csak kék.

[link]


De mi már akkor menetiránnyal megegyezően kötöttük mikor még csak kilenc kiló volt. Mert úgy sokkal kényelmesebb volt a fiamnak.

2009. okt. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi, ez megnyugtató! Mondjuk megfordult a fejemben, hogy csak azok szólják le ezeket az üléseket akiknek módjukban áll mondjuk 60-70 ezreket kiadni egy gyerekülésre!

Én örültem hogy ki tudtam fizetni a 16ezret! Hát ez van!

A Ti ülésetek is jó! A mienk sajnos nem dönthető, de remélem így is kényelmes lesz majd neki!?

2009. okt. 3. 12:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, szerintem a világon semmi probléma nincs a Nania ülésekkel. :)

Nekem legalábbis semmi gondon nincs vele, pedig már lassan egy éve használjuk. :)

2009. okt. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!