Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ráadjátok a babára a nem 100%...

Ráadjátok a babára a nem 100% pamut dolgokat?

Figyelt kérdés
Még csak 34 hetes vagyok,kaptam ajándékba 3 db kis bodyt.Aranyos,meg örülök neki meg minden,de sajnos nem 100% pamut, és ez egy kicsit aggaszt.Ráadhatom majd?
2009. okt. 2. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Én csak tiszta pamut holmit adok a lányaimra.

Kizárólag kényelmes ruhákat, amik még véletlenül sem nyomják, szorítják őket. Mindenféle szempontból a pamutot részesítem előnyben!

Lesz még alkalma műanyagban járni eleget!

2009. okt. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szia.nekem is van olyan babaruhám ami több a pamut de nem 100%.ha ugyérzed hogy kellemes puha tapintásu,nem nagyon nejlonos,akkor egy próbát megér.
2009. okt. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én adtam. Hisz a zoknik és a harisnyák sem 100% pamutból készülnek. Ezeken kívül viszont csak úgy adom rá, hogy közvetlen ne érintkezzen a bőrével. Bodyk, nadrágok, rövid és hosszúujjúk is mind 100%-ak. Hisz az overálok, szvetterek, hálózsákok sem mind tiszta pamutból készült.
2009. okt. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Abból, ami a kis testével érintkezik, csak pamutot adok rá. Feljebb (pl. kocsikabát) már nem ragaszkodom a 100% pamuthoz, de azért előnyben részesítem.


Boldog babavárást!

2009. okt. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!