Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen időben ráadjátok a...

Ilyen időben ráadjátok a gyermetekre a téli bakancsot/csizmát? Ha még nem, akkor kb hány fokban, milyen időben veszed elő?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy adom! Tökéletes az idő, elég az edző vagy a kiscipő. Majd ha nagyon hideg lesz, akkor elég. Ha már most ráadod ilyen csodás időben, akkor mit adsz rá télen? Nem kell még, majd ha valóban hideg lesz.
2011. nov. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, főleg hogy még nem is vettem. :o)

De ha lenne már, se adnám rá, minek, most pl. pulcsiban is kint lehet lenni...

2011. nov. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is kb. 14-15 fok van kint, még a téli kabátját sem adtam rá, hanem átmeneti kabátban és őszi cipőben megyünk sétálni. Amúgy ha kételyeim támadnak, tényleg nekem is az jut eszembe, hogy lesz még -5 fok is, és akkor mit adnék rá, ha most téliben vinném ki.
2011. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel nem volt őszi cipője, csak vászoncipő és béleletlen gumicsizma, már a bakancsban jár. Reggel volt vagy 5 fok mikor lementünk. Én is a kiscsizmámat hordom már.

Ilyenkor, mikor jó az idő, alszik.

2011. nov. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem,dehogy adom.Majd ha tartósan 10 fok alá megy a hőmérséklet.
2011. nov. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én őszi bőrcipőt adok rá kettő zoknival, mert reggel amikor megyünk az oviba akkor 3-4 fok van, sőt, pl. hétfőn reggel 9 órakor - igaz vidéken - +1 fok volt. Azért nem adok még rá bundás csizmát, mert nagyon izzadós a lába és ha az oviban mennek ki, akkor nagyon beizzad, addig marad a két zokni, majd utána vastagabb zokni és csak utána a csizma, ha tartósan 5 fok alatt lesz a nappali hőmérséklet is.
2011. nov. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még nem, majd ha valóban fagyos idő lesz. Ma pl. zokniban, sportcipőben voltunk a mamánál...
2011. nov. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!