Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14honapos fiammal nap mint...

14honapos fiammal nap mint nap kuzdok a pelenkazassal. Nalatok is igy van?

Figyelt kérdés
Mar nem igaz,kiakaszt.Feszit csip,ellenkezik.Nem tudok mit tenni h nyugton maradjon.Probalok mindig vmit a kezebe adni dehat essem segit.Utalja,es mar enis:)
2009. okt. 2. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
12 hósomnál is így megy már egy hónapja. Borzalmas.
2009. okt. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáljátok a leszoktatós pelust,csak rá kell húzni mint a bugyit.
2009. okt. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom még csak 7 hós lesz 1 hét múlva, de ugyanez a helyzet.
2009. okt. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a számba szoktam venni, valamelyi játékát, vagy zoknit stb. És a hülyeség eltereli a figyelmét. 13 hós
2009. okt. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálunk is. 9 hónapos kisfiam mindenhova menne, csak ne kelljen háton feküdni a pelenkázón. Legtöbbször én is adok valamit a kezébe, vagy én hülyéskedek neki. Amíg kicserélem a pelust addig el van. Aztán már a body bekapcsolás és nadrág felvétel már a földön történik mászás közben. Ő sem visít és így nekem is gyorsabb, mint a pelenkázón. :) :)
2009. okt. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hú, már előre félek ettől az időszaktól...

Kisfiam most 6 és fél hónapos, de pár napja azzal szórakozik, hogy a pelenkázón hasra fordul és mire visszafordítanám, újra hason van, de ha meg nem ezt csinálja, akkor eszeveszett módon rugdos...A kézbe adott játék eleinte segített, de ma este már nem bírtam vele és kétségbeesve szóltam az apukának, hogy segítsen és ahogy látom, lesz ez még rosszabb is. :)

2009. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!