Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a napirendetek a 14...

Milyen a napirendetek a 14 hónapos babátokkal? Mennyit foglalkoztok vele? Hogy tudtok háztartást vezetni? Magatokra mennyi időtök van?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 12:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, nálunk általában nincs tízórai a késői reggeli miatt, uzsi du. 5 körül.
2009. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11-én lesz kislányom 14 hós. Reggel fél7-7 körül ébred, akkor szopizik, után még kb fél órát az ágyban hancúrozunk. Felöltözünk és 8- fél 9 felé velem együtt reggelizünk. Utána vagy kimegyünk sétálni/játszóra vagy a kertben homokozik vagy otthon játszunk esetleg vásárolni megyünk. Fél 12 felé elálmosodik, cicin alszik el, alszik kb 2-2,5 órát. Ébredés után ebéd. Utána játszunk bent v. sétálni, játszóra megyünk, mikor hogy. A közelben van a reptér, ott nagyon sokat bóklászunk. Jól el is fárad olyankor. 5-6 körül uzsonna utána már csak otthon játszunk. Vacsi 7 után, fürdés 8-kor, közvetlen utána szopizva alszik el. Ő is kel még éjjel 2x szopizni. Éjfél körül meg 3-4 körül.

Minden házimunkát akkor csinálok mikor eszembe jut, vele együtt vagy ha apa is itthon van, akkor addig ő figyel rá, de van, hogy akkor is körülöttem sertepertél. Ha a konyhában vagyok akkor ügyesen pakolássza addig a szekrényekből a konzerveket, egyesével elviszi a lépcsőhöz. :) Mindent próbálok vele együtt csinálni, hozza a lapátot, kidobjuk a szemetet, elpakoljuk a játékokat este.

2009. okt. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nagyon haszonak!
2009. okt. 6. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!